מעבר לאתר המותאם

  חוזרים לשגרה • השגריר המצרי החדש הגיש את כתב האמנתו

  הייתי במצרים בזמני מלחמה, ובזמני שלום. הסכם השלום בין ישראל ומצרים הוא ברית בינלאומית והוא עדיפות ראשונה בשביל שתי המדינות. איננו חולקים דעה משותפת על הכל, אך אנו מכבדים זה את זה ובזכות זה אנו יכולים לבנות עתיד משותף
  שלמה ריזל 1 Comment on חוזרים לשגרה • השגריר המצרי החדש הגיש את כתב האמנתו

  מאז נובמבר 2012 לא הוצב שגריר מצרי בישראל, תקופה בת כשלוש שנים • השגריר: "רצוננו לקחת אחריות לטובת תושבי האזור ולהביא שגשוג, צדק, תקווה ושוויון"

  צילום: מרק ניימן
  הייתי במצרים בזמני מלחמה, ובזמני שלום. הסכם השלום בין ישראל ומצרים הוא ברית בינלאומית והוא עדיפות ראשונה בשביל שתי המדינות. איננו חולקים דעה משותפת על הכל, אך אנו מכבדים זה את זה ובזכות זה אנו יכולים לבנות עתיד משותף
  17:19
  20.01.22
  קובי פינקלר No Comments on משפחת המחבל שרצח את יהודה דמינטמן הי"ד קיבלה הודעה על הריסת הבית

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  נשיא המדינה ראובן ריבלין קיבל הבוקר, את כתב האמנה של השגריר החדש ממצרים עם כניסתו לתפקיד שגריר מצרים בישראל. מאז נובמבר 2012 לא הוצב שגריר מצרי בישראל, תקופה בת כשלוש שנים.

  השגריר החדש חיזאם אהדי חייראת, הגיש את כתב האמנה שלו לנשיא בטקס רשמי בבית הנשיא כשהוא מלווה ברעייתו ובקונסול הכללי של מצרים.

  לאחר הגשת כתב האמנה אמר הנשיא לשגריר הנכנס: "כאן, בבית הנשיא, אני מקבל שגרירים מרחבי העולם. אך זה מאורע מיוחד לקבל שגריר משכנתנו הקרובה והחשובה. אני שולח מסר של חברות לנשיא א-סיסי, ולכל אזרחי מצרים. מצרים היא “Um El Dunya”, "האמא של העולם", ובייחוד באזורנו משחקת מצרים תפקיד משמעותי ביותר. אנחנו חיים יחד באזור מורכב. מצאנו דרך לחיות יחדיו בשלום ובידידות. זהו מסר לאזור, ומסר לעולם כולו. הייתי במצרים בזמני מלחמה, ובזמני שלום. הסכם השלום בין ישראל ומצרים הוא ברית בינלאומית והוא עדיפות ראשונה בשביל שתי המדינות. איננו חולקים דעה משותפת על הכל, אך אנו מכבדים זה את זה ובזכות זה אנו יכולים לבנות עתיד משותף."

  השגריר הנכנס הודה לנשיא על קבלת הפנים החמה ואמר: "ברצוננו לקחת אחריות לטובת תושבי האזור ולהביא שגשוג, צדק, תקווה ושוויון".

  הנשיא איחל לשגריר הצלחה בתפקידו ואמר: "אני מאוד מקווה שאתה ומשפחתך תרגישו כאן בבית."  1 תגובות

  מיין תגובות
  1. 1

   נו נו וכל השמאל ימשיך להגיד שביבי וחוטבלי הורסים ומנתקים את כל הקשרים עם כל העולם ובסוף נישאר לבדינו מול כל העולם בדיחת השנה