מעבר לאתר המותאם
1

בארה"ב פונים ל'הייטקיסטים': 210,000 דולר בשבילכם

שלום בידרמן No Comments on בארה"ב פונים ל'הייטקיסטים': 210,000 דולר בשבילכם

התחרות השנתית של ארה"ב בשיתוף עם משרד הביטחון יצאה לדרך • בתחרות מציגים המתמודדים פתרונות למלחמה בטרור ואפליקציות מובייל שיסייעו לכוחות הביטחון בזמן אמת • כמה יקבלו הזוכים במקומות הראשונים?

אילוסטרציה | לצילום אין קשר לנאמר
תחרות מתמקדת בשני תחומים. אחד הוא פיתוח טכנולוגיות שיקלו על איתורם של איומי טרור, אם זה ניטור של הרשתות החברתיות בכוונה לגלות על מפגע פוטנציאלי ואם זה בפעילויות שונות של המחבל המיועד שיחשפו את כוונתו בפני מערכת הביטחון.
19:26
07.07.20
דוד קליגר No Comments on גלריה: גמר תחרות 'הקלידנים' • צפו

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

הלוחמה בטרור ידועה בעיקר בפעולות צבאיות או חשאיות מצד צבאות העולם. אך בשנים האחרונות, ארה"ב מקיימת תחרות טכנולוגית בה מציעים המתמודדים פיתוחים אשר יקלו מעל הרשויות המלחמתם כנגד הטרור. התחרות מתקיימת בשיתוף משרד הביטחון הישראלי.

התחרות מתמקדת בשני תחומים. אחד הוא פיתוח טכנולוגיות שיקלו על איתורם של איומי טרור, אם זה ניטור של הרשתות החברתיות בכוונה לגלות על מפגע פוטנציאלי ואם זה בפעילויות שונות של המחבל המיועד שיחשפו את כוונתו בפני מערכת הביטחון.

תחום נוסף בו מתמקדת התחרות הוא אפליקציות מובייל. אפליקציות שיסייעו לאנשי הביטחון באירוע בזמן אמת לאתר מידע במהירות וביעילות ולתקשר עם חבריהם בצורה שעשויה אף להציל חיים.

במסלול פיתוח הטכנולוגיות, יזכה המקום הראשון ב100,000 דולר והמקום השני ב-10,000 דולר. במסלול השני של אפליקציות המובייל, יזכו שני המתמודדים במקומות הראשונים ב-100,000 דולר.0 תגובות