מעבר לאתר המותאםלא תאמינו: למה נעלם החתן מיד אחרי החופה?

חיים הלר 6 Comment on לא תאמינו: למה נעלם החתן מיד אחרי החופה?

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

תביעה יוצאת דופן הוגשה לאחרונה לבית הדין הרבני על ידי אישה שטוענת כי בעלה החתן "נעלם" מהאולם מייד לאחר החופה לאחר ויכוח על סכום הכתובה.

באמצעות פרקליטה, עו"ד דוד רוזן, מגוללת האישה את הדרמה שעברה עליה בערב הכלולות. רגעים לפני החופה, נוצר ויכוח בין החתן והכלה כאשר היא דרשה ממנו לכתוב בכתובה סכום של 555 אלף שקל – נגד עין הרע. אלא שהבעל התעקש לכתוב סכום של 180 אלף שקל. הוויכוח גלש עד רגע לפני טקס החופה. מייד בתום החופה, לאחר שקידש את אשתו כדת וכדין נטש החתן את האולם כאשר למעשה בכך תמה החתונה.

בכתב התביעה נכתב כי "הורי הבעל שיתפו עמו פעולה והבעל בחר לעזוב את אשתו ולחזור לבית הוריו. כל ניסיונותיה להתקשר אל הבעל או לשלוח לו מסרונים עלו בתוהו והבעל נעלם לאחר החתונה כלא היה".

"מאז חתונתה חייה השתנו לגמרי ונהרסו, והיא עושה כל שביכולתה לשקם עצמה… היא זכאית לפיצוי על הסבל הרב ועל הבושה הרבה שגרם לה, בהטביעו בה בעל כורחה אות קין כגרושה", נכתב בכתב התביעה.

האישה דורשת כעת מבית הדין להורות לבעלה לפצותה בחצי מיליון שקל מזונות וכן בתשלום כתובתה בסך 180 אלף שקל.

נוסף לדמי הכתובה ולפיצויים האישה תובעת מזונות חודשיים בסך 5,000 שקל ומבקשת להוציא נגדו צו עיכוב יציאה מהארץ.6 תגובות

מיין תגובות
 1. 6

  קידושי טעות. אומדנא דמוכח ביותר שלא היתה נכנסת לחופה על דעת כן שיברח מיד אחרי החופה. כך פסקו רוב בית הדין בירושלים בתיק הידוע.

 2. 4

  איזה זבל החתן הזה!!!!!!!!!!!!!!

 3. 3

  שלא היתה דורשת שיכתוב סכום כזה בכתובה אלא מה שכולם כותבים כפי חז"ל והיתה פוטרת לה את עוגמת הנפש הזו 52 כמנין בן וזהו ובמיוחד שאסור לאדם לכתוב בסכום שלא יוכל לעמוד והיו מקרים שאנשים התחיבו למרבה הצער מצד הכלה ועשו והביאו עדים שהם יהיו למקרה של גירושין שלא ישלם סכום זה עד שהיום תקנת הרבנות הראשית שלא יכול להתחייב מסכום מסויים

 4. 2

  מה הכלה רצתה? מאיך שהיא נשמעת, ושהיא התעקשה על עוד כסף- הוא העדיף לברוח לפני ולא אחרי …..

 5. 1

  טפשה!!!!!!!11
  עשה בשכל כי אחר כך כל החיים היא תשתלט עליו ולא תתן לו להחליט כלום.
  סותמים וזהו.