גואטה מחזק את דרעי: "משחק ילדים של ראש הממשלה"

  "אדון ביבי, מה הפלא שכשאתה גונב לדרעי את הקרדיט ומתעסק בקטנוניות, במקום להתעלות מעל עצמך ולהודות לדרעי על המהפכה בתחבורה הציבורית, אתה מתלונן שבנט גונב לך קרדיטים
  איתי גדסי No Comments on גואטה מחזק את דרעי: "משחק ילדים של ראש הממשלה"

  הטענות שעלו בש"ס על גניבת הקרדיט על הוזלת התח"צ, עולות שלב • גואטה: "החוק עלה 650 מיליון ש"ח שהגיעו כולם מכספים קואליציוניים של ש"ס" • דרעי נעדר אמש מהצבעות אי האמון במליאה

  חבר הכנסת, יגאל גואטה צילום: דוברות הכנסת
  "אדון ביבי, מה הפלא שכשאתה גונב לדרעי את הקרדיט ומתעסק בקטנוניות, במקום להתעלות מעל עצמך ולהודות לדרעי על המהפכה בתחבורה הציבורית, אתה מתלונן שבנט גונב לך קרדיטים
  18:23
  09.06.24
  פנחס בן זיו No Comments on שהחיינו: בעלי העסקים המובילים משתתפים בחנוכת המשכן החדש

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  אחרי שאמש דיווחנו כאן על ישיבת סיעת ש"ס בה נשמעה ביקורת חריפה על נתניהו בשל גניבת הקרדיט מהוזלת מחירי התחבורה הציבורית. היום יוצא חבר הכנסת יגאל גואטה להתקפה על נתניהו.

  בדברים שפרסם ברשת החברתית, כתב גואטה "אני אולי די חדש בכנסת, אבל עדיין לא מבין איך אחרי ששר הפנים אריה דרעי עובד עוד מלפני הבחירות על הורדת המע"מ, ומיומו הראשון כשר כלכלה פעל לחקיקה בתחום הורדת המע"מ שבסופו של יום אושר על מחירי התחבורה הציבורית, וההנחות במים, ואפילו נתניהו דאג לציין בישיבת הממשלה כי דרעי הוביל את המהלך.

  "ואילו היום הוא יוצא לתקשורת ומציג זאת בהודעות לשכתו כאילו היוזמה היא שלו ומשמיט את שמו של דרעי מהיוזמות הברוכות הללו. זאת למרות שתנועת ש"ס הוציאה 650 מיליון שקלים של כספים קואליציוניים ששייכים לה והשקיעה בנושא התח"צ. כשבסיכום מדובר על הטבות בעלות של כמיליארד שקל.

  "אדון ביבי, מה הפלא שכשאתה גונב לדרעי את הקרדיט ומתעסק בקטנוניות, במקום להתעלות מעל עצמך ולהודות לדרעי על המהפכה בתחבורה הציבורית, אתה מתלונן שבנט גונב לך קרדיטים.

  "כל זה לא מפריע לנו להמשיך ולמלא את חובתנו בשליחות הציבורית. העם יודע שדרעי מחובר לחלשים באופן טבעי, הוא לא צריך להתאמץ בשביל זה. אל תשכחו שאריה דרעי המציא עוד לפני 30 שנה את המושג החברתי, כל השאר זה חיקויים, חלקם חיקויים טובים וחלקם גרועים".

  גואטה הוסיף ועקץ: "ביבי, יעריכו אותך יותר אם תיתן קרדיט לאיש הנכון שבמקרה זה הוא השר אריה דרעי, שהבטיח וקיים את מהפכת התחבורה הציבורית, יש לך שר להתפאר בו".

  דברים ברוח זו השמיע גואטה גם ב"מהדורת הבוקר" עם מוטי לביא, כשבמהלך הראיון הרבה לתקוף את ראש הממשלה נתניהו. "החוק עלה 650 מיליון ש"ח שהגיעו כולם, מכספים קואליציוניים של ש"ס".

  בהמשך סיפר על אפקט פרסום מספר הטלפון שלו לציבור, ועל פניות רבות שהוא מקבל אליהם בכל שעות היממה. הוא גם התייחס בקלילות רבה להשוואות שנערכות בינו לבין הח"כית מירי רגב מ'הליכוד'.

  נציין כי אמש, לאחר שדיווחנו על המתח בין נתניהו לדרעי, שר הפנים אריה דרעי נעדר מהצבעת האי אמון ומההצבעות במליאת הכנסת. מקורביו מסרו ל"קול חי": "השר דרעי לא חש בטוב מהבוקר".

  גואטה משוחח עם מוטי לביא, האזינו:  0 תגובות