- רדיו קול חי - -

בחצות בשידור וידאו חי: #שישינייעס עם מני גירא וחברים

גם השבוע ישב מני גירא עם אנשי תקשורת חרדים ויסקרו את כל מה שהיה השבוע בפוליטיקה החרדית. כל הגילויים והסקופים ייפתחו על השולחן ללא מעצורים.

נושאי השבוע:

1) שבת-היום. הכרזה האלמותית הזו הפכה לקאלט. בחור אחד מאשדוד הצליח להפוך את הקריאה שלו לסיסמא שהגיעה לרבבות וזכתה לחיקויים רבים. חלקם צחקו וגיחכו אחרים העריכו על צעקתו מדם ליבו. אבל ללא ספק הוא העלה את המודעות ועשה פה תרגיל שיווקי יחצני מבריק, אולי מבלי שתכנן.

2) זמרת הקוראת לעצמה חרדית, מסתתרת ומופיעה בטלויזיה. כיצד אפשר לעצור את השימוש בקוד החרדי כשנעשים מעשים העוברים על ההלכה.

3) הלברטל. סודו של האיש. גאון ומוכשר ידען ומקורי, שבכל פעם מעורר סערה עם איזו אמירה שנויה במחלוקת ובדרך כלל חוזר בו. הכל מחושב? תסביך? גאון עם שריטה? מה הסיפור שלו.

4) הר הזיתים למרמס, השבוע קצת מתעוררים גלנט וארדן. אבל השאלה היא האם לא הפסדנו כבר את השליטה במזרח העיר. כ170 אירועי טרור בשבוע רובם לא מתפרסמים.

5) פרשת הנפל. האם החברה קדישא טעו או נפלו קורבן לתחבולה מתוחכמת בדרך להשגת שחרור מהכלא.

6) הפרישות מהווטסאפ – הטרנד החדש. לא רק חרדי רוחני, אלא בכלל של אנשים עסוקים שמבינים שזה גוזל מזמנם (כאלף, מנחם שפירא, צורי קריספל).

7) סיפורו של בוסו והרימון. מי מחפש את האיש הזה. כיצד נציג חרדי הופך ליעד לעבריינים והאם שייך בכלל להוציא את הגורמים העבריינים ממעורבות בעסקאות בנייה ונדלן.

8) מאבק הסגנות בקריית ספר. מי ניצח. גוטרמן או גפני.

9) ציוצים ללא חשבון והשיימינג במגזר החרדי – מהן הגבולות. האם ראוי לפרסם כל דבר שיש בו עניין לציבור. וכיצד אפשר לעצור את התופעה.

10) פרשת ביג – אזולאי תקף את לסרי או לא. למה חוששים מראש העיר. ומה לגבי בעיות החשמל והמבנים שיש לתלמידים חרדים רבים. מדוע עסקני אשדוד רדומים, מנומנמים. מתי שמעתם פעם אחרונה בתקשורת נציג ציבור בולט מאשדוד.

וגם: גילויים חדשים בפרשת ההקצאות בבני ברק – יתד מצנזר את זייברט. זייברט מצנזר מודעות ליתד. אורלנסקי מול דרנגר. האם זייברט מקבל גיבוי מליצמן. והאם צעירי דגל מקבלים גיבוי מגפני. ואולי המאבק הזה מלמד אותנו מי הוא דור העתיד בפוליטיקה החרדית – סמנו לכם את האישים שבמרכז המהלך

הלילה בחצות בשידור וידאו חי כאן באתר.