מעבר לאתר המותאםגפני: "בעד קידום מו"מ מדיני, לא כי אנחנו שמאלנים, עצם המגעים הם חשובים"

אבי יעקב 1 Comment on גפני: "בעד קידום מו"מ מדיני, לא כי אנחנו שמאלנים, עצם המגעים הם חשובים"
16:53
03.04.20
קובי פינקלר No Comments on בצה"ל לוקחים פיקוד על ב"ב: "נבצע בדיקות מקיפות ונעביר חולים למלוניות"

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

יו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני נשא היום נאום מקיף על כלכלה וביטחון בכנס הרצליה, ובדבריו תקף את מדיניות החוץ של ישראל בשנים האחרונות אשר מתעלמת מארה"ב ונגררת לעימות עם ידידותיה בעולם, "אמרתי לראש הממשלה בנימין נתניהו כי הדבר החשוב ביותר אחרי הבחירות, הוא לחזור ולדבר עם ארה"ב, עם אירופה, אי אפשר להתנהל במזרח התיכון רק בטענה שאנחנו הצודקים ולהתעלם מהידידות הטובות של ישראל בעולם, זו חוסר אחריות ומול כל האויבים המקיפים אותנו מסביב, חייבים לנהוג בשיקול דעת ובמתינות, תמיד דגלנו בקידום מו"מ מדיני, לא כי אנחנו שמאלנים, אלא כי עצם המגעים הם חשובים, אמרתי זאת לנתניהו ואומר זאת שוב".

גפני

ח"כ משה גפני אמר עוד כי לא רק האיומים הביטחוניים מאיימים על אזרחי ישראל אלא גם הפערים הכלכליים המתרחבים בין חלקי הציבור בישראל, "אחת הסכנות הגדולות בחברה הישראלית היא הפערים בין עשירים לישראלים, הפכנו לחברה ניאו קפיטליסטית. הקב"ה נתן את משאבי הטבע לכל האזרחים, והעשירים קיבלו אותו במיסוי נמוך ובחינם. אני מפרגן לאנשים עשירים שירוויחו כסף, אבל לא יכול להיות שאנשים במעמד ביניים משלמים מס גבוה, ואלו שקיבלו את כל משאבי הטבע יוצרים פער שאי אפשר לתאר אותו. צריך להפסיק לפחד להתעמת עם העשירים, כשהובלתי את חוק חופי הים התיכון – כל כרישי הנדל"ן הילכו אימים, והמשכנו, כך גם היה בחוק שישינסקי על רווחי הגז והנפט וכך גם קורה עכשיו. צריך לא לחשוש ולעשות מה שנכון לציבור".


גפני

הוא הוסיף ואמר כי "ילד בשכונת הארגזים רואה היום בניגוד לעבר, מה הילד מצפון תל אביב מקבל ברווחה ובחינוך ובכל התחומים, גם אנשים עובדים לא מצליחים לסגור את החודש, וצריך לעשות צעדים כלכליים לסייע לשנות את הפערים החברתיים בעם. בעז"ה אנחנו נתמודד וננצח במלחמה הזאת מול האויבים שלנו, אבל אוי לנו אם ננצח את האויבים שלנו, ובתוכנו יהיה פער גדול כזה כמו שהוא קיים היום, ולכן אני יכול לטפל בנושאים שונים בוועדת הכספים, ובפערים החברתיים לעשות כל מה שאפשר, עשיתי זאת בקדנציה הקודמת והפעם אעשה זאת בעז"ה, ביתר שיאת, אבל מה שנשאר לי לעשות בעיקר זה להתפלל בשם כולנו שנצליח".

גפני1 תגובות

מיין תגובות
  1. 1

    זה נקרא לא שמאלני ואח"כ פרוש ישכנע שג' הכי ימנים שיש זה לא דעת תורה שיתבייש גפני במדיניות אתה פשוט לא מבין תפנה מקום לטובים ממך