גלגל השלג של ה-BDS • שרת המשפטים שקד: נחרים בחזרה את מי שמחרים אותנו

  אבי יעקב | צילום: ויקיפדיה No Comments on גלגל השלג של ה-BDS • שרת המשפטים שקד: נחרים בחזרה את מי שמחרים אותנו
  14:30
  04.03.24
  קובי פינקלר No Comments on שב"כ סיכל חוליית מחבלים שייצרה מטענים ותכננה פיגועים

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  בדיון סוער שהתקיים במליאת הכנסת, שרת המשפטים איילת שקד השיבה בשם הממשלה על הצעה לסדר בנושא החרם והדה-לגיטימציה נגד ישראל בארגוניים בין לאומיים ואמרה: "מתנהל כיום קמפיין דה לגיטימציה רחב נגד מדינת ישראל, ונגד קיומה כמדינת הלאום של העם היהודי. מטרת הקמפיין אינה רק להשפיע על מדיניות ישראלית כזאת או אחרת, אלא להשחיר את ישראל, לפגוע באינטרסים החיוניים שלה וביכולתה להגן על עצמה, ובסופו של תהליך לחסל את קיומה כמדינה יהודית ודמוקרטית. מדובר בקמפיין המבוסס על דיס-אינפורמציה, שקרים ואיומים, השואף להציג את ישראל כמקור כל הרוע בעולם, כפי שהאנטישמיות הציגה את היהודים בעבר.

  המחרימים, לא מדברים על יהודה ושומרון, אלא על קיומה של מדינה ישראל. מדובר באנטישמיות בגלימה חדשה, אלו הם אותם תסמינים האנטישמיות הישנה עשתה דה הומניזציה ליהודים, ועכשיו עושים זאת למדינת היהודים. העולם צבוע ואינטרסנטי; בסוריה נשחטים מאות אלפי ילדים נשים וגברים והעולם שותק. במדינות ערב סביבנו ראשים נערפים והעולם שותק. באיראן מוציאים להורג והעולם שותק.

  זה לא פוליטיקלי קורקט להיות אנטישמי אבל זה סופר אין להיות אנטי ישראלי. המון שנים התפישה הייתה שאם נוותר קצת הכל יהיה בסדר. כמו אותו יהודי ב 1933 שחשב שאם יהיה גרמני טוב הבעיות ייעלמו. הפתרון מול מערכת ה BDS הוא להשיב מלחמה. נגייס את יהודי העולם ואת אוהבי ישראל ונחרים בחזרה את מי שמחרים אותנו. נחרים את המחרימים. נפעל להפסקת המימון של אותם גופים ננתק קשרים. הם ישלמו מחיר על החרמות. מחרימי ישראל אינם חותרים לחלוקת ישראל, אלא למחיקת מדינת ישראל."

  ח"כ נחמן שי: אנחנו לא יודעים להבחין בתהליכים, תהליך ההדרה של ישראל מהזירה הבין לאומית הוא תהליך ממושך. אנחנו מתעוררים כשהפצצות נופלות על ראשנו. בימים האחרונים הפצצות האלה התרבו. ואז כשמסתכלים אחורה אומרים לא ידענו. אם לא ננקוט צעדים מדיניים כדי לשבור את המצור עלינו, המצור הזה יצליח.

  ח"כ מיכאל אורן: אני חושש שבכל מה שקשור להחרמות נגד ישראל זה נראה כאילו לקחנו פסק זמן לנוח. אסור לנו לנוח על זרי הדפנה ולהיכנס לשאננות, הסכנה רק החריפה. ה BDS מדובר על ארגון בין לאומי מאורגן וממון היטב שאינו שואף להביא לפתרון שתי מדינות לשני עמים הוא פשוט שואף למוטט את המשק הישראלי ולמחוק אותו מהמפה. זו סכנה אסטרטגית שעלולה להפוך לסכנה קיומית. ומול הסכנה הזו אנחנו לא עושים מספיק ואנחנו חייבים לקחת את האחריות לגורלנו ונקדיש לכך את המשאבים הנדרשים.

  ח"כ אחמד טיבי: כשלפני מספר ימים ביקשה ההתאחדות הפלשתינית להשעות את ישראל נשמעה כל זעקה שיש כאן עירוב של פוליטיקה וספורט ושזה אסור להחרים אחרים. מי הראשון ביקש להחרים מדינה אחרת? מתן וילנאי ביקש להחרים את אוסטריה מכל פעילות ספורטיבית. זו המצאה כחול לבן. אני מבדיל בין שני צדדי הקו הירוק, ההתנחלויות על פי החוק הבין לאומי הן פשע מלחמה ומותר להחרים אותם, לא רק שמותר, צריך להחרים אותם. הבקשה לסנקציות במוסדות בין לאומיים היא מאבק בלתי נמנע.  0 תגובות