מי לא רוצה סגולה לפרנסה? כנסו ואמרו את פרשת המן

  צדיקים אמרו כי חשיבות אמירת המן היא להמליץ טוב על עם ישראל. וכמו שהם פרשו שהלחם משמיים יומטר בכל מצב ''הילך בתורתי אם לא'' גם אם אין האדם ראוי לכך
  דוד לזר 1 Comment on מי לא רוצה סגולה לפרנסה? כנסו ואמרו את פרשת המן

  עניין זה מוזכר כבר בטור ' (או"ח שא) ובבית יוסף ביאר "כדי שיאמין שכל מזונותיו באין לו בהשגחה", וב'פרישה' במקום כתב בשם הירושלמי דברכות "כל האומר פרשת המן בכל יום, מובטח לו שלא יתמעטו מזונותיו"

  צדיקים אמרו כי חשיבות אמירת המן היא להמליץ טוב על עם ישראל. וכמו שהם פרשו שהלחם משמיים יומטר בכל מצב ''הילך בתורתי אם לא'' גם אם אין האדם ראוי לכך
  18:23
  09.06.24
  פנחס בן זיו No Comments on שהחיינו: בעלי העסקים המובילים משתתפים בחנוכת המשכן החדש

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  ידועה סגולתו של הרה"ק רבי מנחם מנדל מרימנוב לקרוא ביום שלישי פרשת בשלח את פרשת המן שניים מקרא ואחד תרגום כסגולה לפרנסה.

  צדיקים אמרו כי חשיבות אמירת המן היא להמליץ טוב על עם ישראל. וכמו שהם פרשו שהלחם משמיים יומטר בכל מצב "הילך בתורתי אם לא" גם אם אין האדם ראוי לכך.

  גם בספרי ההלכה מצאנו סימוכין לתפילה. בטור (או"ח שא) הביא על אלו שאומרים כל יום פרשת המן ובבית יוסף ביאר "כדי שיאמין שכל מזונותיו באין לו בהשגחה", וב'פרישה' במקום כתב בשם הירושלמי דברכות "כל האומר פרשת המן בכל יום, מובטח לו שלא יתמעטו מזונותיו".

  לחצו לקריאת פרשת המן בפורמט PDF 

  פרשת-המן  1 תגובות

  מיין תגובות
  1. 1

   אתם עושים דברים מדהימים!!! היום שמעתי הרבה על הסגולה לפרנסה ואמרתי אני יגיד את זה עוד שעה…..ממש רבע שעה לפני השקיעה נזכרתי מזה ולא היה לי חומש פתחתי את האתר שלכם ומצאתי את הפרשה בכתב ברור וקריא ה' יעזור שלכולם יהיה פרנסה בשפע אמן!!