מעבר לאתר המותאם
1

אשר: "אסור להיות שאננים אך לפיד עשה עבורנו את העבודה"

אסתי פלד 5 Comment on אשר: "אסור להיות שאננים אך לפיד עשה עבורנו את העבודה"
10:53
05.06.20
הרב יהונתן ענבה No Comments on מידת הענווה \\ הרב יהונתן ענבה • האזינו

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

ח"כ יעקב אשר מיהדות התורה שוחח הלילה ארוכות במהדורה המרכזית עם אבי מימרן ב'קול חי' על ההכנות לבחירות.

"אנחנו ביהדות התורה עובדים קשה וצורה רצינית ואחראית לבחירות הקרובות. אנחנו מודעים שאלו בחירות גורליות ממש, אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו עוד קדנציה כזו. לשמחתנו הציבור גם מבן את זה".

על פועלו של יאיר לפיד אמר אשר "לפיד עשה עבורנו עבודה מצוינת, במרכאות כמובן. הנזק הרב שהוא היסב לכל המגזר החרדי בשנה וחצי שהן זמן קצר זה כמעט בלתי הפיך. כל אחד מבין את הסכנות שעומדות לפתחנו. אם בפעם הקודמת אנחנו חשפנו את לפיד לציבור הרי שהפעם כולם מבינים את הבעיה". אמר אשר והטעים "כולנו תקווה שלא תהיה אדישות ונראה את כל הפעילים עובדים יחד".

בהתייחסו לפלג הירושלמי ולאיומיו אמר אשר בנחרצות כי לדעתו "אין חרדי אחד שלא יצביע ל'יהדות התורה' כהוראת ה"מועצת" אחרי הגזירות הקשות". הוא הביע תקווה כי בחשיבה מחודשת יוכלו להגיע להסכמות עם כל הזרמים.

גם לגבי המצב בש"ס אמר כי "התקווה כי ש"ס הכפופה ל"מועצת החכמים" תצא מחוזקת ותגדיל את הכוח החרדי". אשר לא התייחס למצב היחסים דרעי – ישי אך ציין כי "אסור לאף אחד להפיל אפי' מנדט מהכוח החרדי".5 תגובות

מיין תגובות
 1. 5

  חי באשליות
  הפלג הירושלמי לא בן חורג ולא רוצה טובות
  תנו לנו מה שמגיע לנו

 2. 4

  יעקב אשר
  מתגעגעים אליך בעריית בני ברק
  שיגמרו עם עפולה יגיעו אלינו

 3. 3

  דיבר ודיבר ולא אמר כלום
  מה חידשת אשר?

 4. 2

  מי אמר שמקומו בטוח? אולי יהיה רק 6 מנדטים?

 5. 1

  איך אתה יכול לומר שלפיד היסב נזק בלתי הפיך למגזר החרדי. זה רק מוכיח כמה אתם נהנים לחיות על חשבון החילונים ונהנים להיות נבדלים מכולם. במה אתם יותר טובים מהחילונים?! למה לא להיות חלק מהעם? כולנו אנשים מאמינים אבל האמונה היא לא תירוץ לא להיות חלק מהמדינה, לא לחלק את הנטל שווה בשווה בין כל האזרחים. כל מה שאתם עושים זה להוריד את המדינה שלנו למטה ומוציאים מהדת שלנו את כל המשמעות שלה. הלוואי שיאיר לפיד יקבל מספיק מנדטים כדי להשאיר אתכם בחוץ פעם נוספת.