אלי זפרני מקריית שמונה מסביר: "הגעתי כמו אחרים"

  אבי בלום No Comments on אלי זפרני מקריית שמונה מסביר: "הגעתי כמו אחרים"

  "ראש הממשלה הגיע היום לסיור ביטחוני לראות את הנפילה. שמעתי שהוא מגיע לאחד המצוקים של הרי נפתלי, הגעתי לשם כמו הרבה אנשים אחרים" סיפר אלי זפרני, ח"מ קריית שמונה שנפגש היום עם ראש הממשלה, בנימין נתניהו: "מה שחמור הוא שראש העיר, אביחי שטרן הפקיר את התושבים, ברח לקיסריה" הסביר מדוע נתניהו לא נפגש עם ראש העיר

  צילום: דף פייסבוק של זפרני

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  אלי זפרני, ח"מ קריית שמונה שנפגש הבוקר עם ראש הממשלה: "ראש הממשלה הגיע היום לסיור ביטחוני לראות את הנפילה. שמעתי שהוא מגיע לאחד המצוקים של הרי נפתלי, הגעתי לשם כמו הרבה אנשים אחרים. מה שחמור הוא שראש העיר, אביחי שטרן הפקיר את התושבים, ברח לקיסריה"

  "האיש הזה, אביחי שטרן מפוצץ ישיבות שגרתי. הוא בכלל לא היה בקריית שמונה, אתה מבין? תפתחו מצלמות ותראו שהאיש גר בקיסריה. גם אם הוא היה יודע, הוא לא היה יכול להגיע, הוא נטש שמונה חודשים את ראש העיר שגר בקיסריה".

  "הממשלה דואגת לנו לכל הצרכים. מירי רגב דאגה לנו לרב קו, לנסיעות ולטיסות חינם. סיפרתי לראש הממשלה שאנחנו רוצים לחזור, ולא נחזור בלי ביטחון. אבל אני בוש ונכלם שהפכו את זה למשהו פוליטי".

  זפרני תקף את שר הפנים משה ארבל: "שר הפנים תקף בשבוע שעבר את אלוף הפיקוד, אחר כך התברר שראש העיר אביחי שטרן שיקר. השר לא בודק עובדות".

  האזינו>>  0 תגובות