ח"כ יצחק פינדרוס: לא חושב שצריך להתערב בעסקת החטופים

  אבי בלום No Comments on ח"כ יצחק פינדרוס: לא חושב שצריך להתערב בעסקת החטופים

  ירושלים היא מקום של השראת השכינה" אמר ח"כ פינדרוס במהדורה המרכזית עם עו"ד אבי בלום בראיון מיוחד ליום ירושלים ועקץ את עמיתיו למפלגות החרדיות שתומכים בעסקת החטופים: "לא יודע על החלטה של סיעת יהדות התורה, לא מכיר החלטה של גדולי ישראל. אין לנו הוראה כרגע, אני לא חושב שצריכים להתערב בזה"

  יצחק פינדרוס צילום: Yonatan Sindel/Flash90

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  איש ירושלים, ח"כ יצחק פינדרוס לאבי בלום במהדורה המרכזית: "יום ירושלים… אומרים אנא ה' הושיעא נא – צריך להתפלל, עם ישראל צריך ישועות. אפשר לראות שכבר היום 2/3 מתושבי העיר שומרי שבת. ירושלים היא מקום של השראת השכינה".

  ח"כ פינדרוס על חוק הגיוס: "ככל שהציבור גדל, הדבר הזה לא יצלח. מרגישים שלקחו להם את מה שבנו, וכל פעם באים בתואנה אחרת. בירושלים עשו הכל כדי למנוע את הגידול של הציבור החרדי וכיום כפי שאמרתי 2/3 שומרי שבת. צריך להיות עם יד על הדופק".

  על העמדה החרדית בעסקת החטופים: אני לא יודע על החלטה של סיעת יהדות התורה, לא מכיר החלטה של גדולי ישראל. אין לנו הוראה כרגע, אני לא חושב שצריכים להתערב בזה". עוד מפינדרוס: "כשהרב אלישיב נשאל על ידי שגריר ארה"ב על חלוקת ירושלים, אמר שאין עם מי לדבר. כשלחצו אותו הוא שאל: 'אתה רוצה שיירו לי פגזים אל הבית?"

  האזינו>>>  0 תגובות