נתניהו בגבול לבנון: "ערוכים לפעולה מאוד עצימה בצפון"

  איתי גדסי No Comments on נתניהו בגבול לבנון: "ערוכים לפעולה מאוד עצימה בצפון"

  ראש הממשלה נתניהו בסיור בקריית שמונה: "אתמול האדמה בערה פה ואני שמח שכיביתם אותה, אבל האדמה בערה גם בלבנון. אנחנו ערוכים לפעולה מאוד עצימה בצפון". אתמול פורסם בעיתון הלבנוני המקורב לחיזבאללה אל-אח'באר, כי בביירות התקבלו מסרים דיפלומטיים לפיהם ישראל עומדת לבצע מתקפה נרחבת כבר החודש

  צילום: עמוס בן גרשום /לע"מ

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  ראש הממשלה בנימין נתניהו ביקר הבוקר במחנה ׳גיבור׳ שבקרית שמונה.

  ראש הממשלה קיבל סקירה ממפקד חטיבה 769 אל"ם אברהם מרציאנו וממפקד מכלול עורף פצ"ן, תא"ל (מיל׳) אלון פרידמן על תמונת המצב המבצעית, האירועים האחרונים בגזרה, ניהול קרב ההגנה והפעולות הנעשות על הגנת יישובי ותושבי הצפון. בנוסף, הוצגו פעולות החטיבה ופיקוד הצפון כנגד תשתיות ומחבלי חיזבאללה בדרום לבנון.

  לאחר מכן ביקר רה"מ נתניהו בנקודת תצפית בעיר, שם נפגש עם צוותי כיבוי וכיתת הכוננות שפעלו בגזרה, וקיבל סקירה על השריפות בימים האחרונים, מאמצי הכיבוי הנרחבים ועל שיתוף הפעולה ההדוק של כוחות צה״ל וכב״ה לצורך כיבוי השריפות.

  נתניהו: "בתחילת המלחמה אמרנו שאנחנו נחזיר את הביטחון הן לדרום והן לצפון – וכך נעשה. היום אני בגבול בצפון עם הלוחמים והמפקדים הגיבורים שלנו, ואני גם נמצא כאן עם לוחמי האש. אתמול האדמה בערה פה ואני שמח שכיביתם אותה, אבל האדמה בערה גם בלבנון".

  עוד אמר נתניהו: "מי שחושב שהוא יפגע בנו ואנחנו נשב בחיבוק ידיים טועה טעות גדולה. אנחנו ערוכים לפעולה מאוד עצימה בצפון. בדרך זו או בדרך אחרת אנחנו נחזיר את הביטחון לצפון".

  אל ראש הממשלה התלוו ראש הסגל צחי ברוורמן והמזכיר הצבאי אלוף רומן גופמן.

  נזכיר, כי אתמול פורסם בעיתון הלבנוני המקורב לחיזבאללה אל-אח'באר, כי בביירות התקבלו מסרים דיפלומטיים לפיהם ישראל עומדת לבצע מתקפה נרחבת כבר החודש.

  על פי הדיווח, מקורות בכירים בלבנון טענו כי נציגים מדיניים ממדינות רבות בעולם הודיעו כי הם חוששים מחומרת האיום הישראלי, אך המסרים הבולטים ביותר הגיעו מבריטניה, לפיהם המועד המוערך למתקפה ישראלית הינו באמצע יוני. בנוסף, בכירים קטארים הביעו בפני מקביליהם הלבנונים כי לדעתם "ישראל לא רוצה בהפסקת אש בעזה".  0 תגובות