אבל כבד בחב"ד: הרב משה יהודה קוטלרסקי ז"ל

  נתי קאליש No Comments on אבל כבד בחב"ד: הרב משה יהודה קוטלרסקי ז"ל

  אבידה גדולה: הרב משה קוטלרסקי, יו"ר מערך השליחות של חב"ד וסיו"ר 'מחנה ישראל', נפטר בניו-יורק בגיל 74 אחרי מאבק במחלה קשה

  צילום: שימי קוטנר

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  ברוך דיין האמת: קהילות חב"ד בכל קצוות תבל אבלות לשמע הידיעה על הסתלקותו של הרב משה קוטלרסקי, יו"ר מערך השליחות של חב"ד וסיו"ר 'מחנה ישראל', שנפטר בניו-יורק בגיל 74 אחרי מאבק במחלה קשה.

  הלוויתו תצא בשעה 13:00 בצהריים (שעון ארה"ב) ממרכז חסידי חב"ד 770 בקראון-הייטס.

  יו"ר יהדות התורה, שר הבינוי והשיכון, יצחק גולדקנופף: "קיבלתי בצער רב את הידיעה המרה, על פטירתו של הרה"ח ר' משה יהודה קוטרלסקי ע"ה, סגן יושב ראש המרכז לענייני חינוך ויו"ר כינוס השלוחים העולמי. הרב קוטרלסקי ע"ה היה ציר נאמן לשולחו, כ"ק מרן האדמו"ר מליובאוויטש זי"ע, אשר זכה לקבל ממנו הדרכות מקיפות על כל צעד ושעל, לטובת פיתוח מפעל השליחות, בהדרכתו סייע להקים רבבות בתי חב"ד בעולם כולו, להרחיב את גבולות התורה והקדושה בכלל אתר ואתר ולקרב את ישראל לאביהם שבשמיים. 'חֲבָל עַל דְּאָבְדִין וְלָא מִשְׁתַּכְּחִין"'.

  שר ירושלים ומסורת ישראל, מאיר פרוש: "ברוך דיין האמת. יחד עם כלל חסידי ליובאוויטש אני אבל על פטירתו של הרה”ח ר’ משה יהודה קוטלרסקי זצ"ל, סגן יושב ראש המרכז לענייני חינוך ויו”ר כינוס השלוחים העולמי. במשך כל שנותיו פעל בשליחות הרבי זיע"א להפצת מעיינות החסידות בכל העולם היהודי, גם בשנים האחרונות בהם נאבק ל"ע במחלה הקשה. זוהי אבידה גדולה לעולם החסידות".

  יו״ר ש״ס אריה דרעי: "משתתף בצערם של כלל חסידי חב״ד על פטירתו של ׳אבי השלוחים׳ הרה”ח ר’ משה יהודה קוטלרסקי ז״ל סגן יושב ראש המרכז לענייני חינוך ויו”ר כינוס השלוחים העולמי. במשך עשרות שנים פעל במסירות נפש למען פרויקט השלוחים האדיר להפצת יהדות וקירוב רחוקים בדרכו של הרבי זי״ע. זו אבידה גדולה לתנועת חב״ד המפוארת ולעולם היהודי כולו".

  שר הנגב, הגליל והחוסן הלאומי, יצחק וסרלאוף, מסר: "ברוך דיין האמת. יחד עם כל שלוחי וחסידי הרבי קיבלתי בצער רב את ההודעה על פטירתו של הרה”ח ר’ משה יהודה קוטלרסקי זצ"ל, סגן יושב ראש המרכז לענייני חינוך ויו”ר כינוס השלוחים העולמי. את דאגתו לשלוחים בכל רחבי העולם כאילו היו בניו, נזכור תמיד. אבד חסיד מן הארץ".  0 תגובות