בן גביר בקרית שמונה: "הם שורפים כאן; נשיב מלחמה"

  איתי גדסי 7 Comment on בן גביר בקרית שמונה: "הם שורפים כאן; נשיב מלחמה"

  לאחר שריפת הענק לאורך היממה האחרונה, השר בן גביר ביקר בקרית שמונה: "א יכול להיות שחבל ארץ שלנו מטווחים אותו ויהיה שקט בלבנון – צריך לשרוף את כל מעוזי החיזבאללה, להשמיד אותם. מלחמה!"

  צילום: ללא קרדיט

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  השר לביטחון לאומי, איתמר בן גביר ביקר הבוקר בקרית שמונה וקיים הערכת מצב בחפ״ק המחוז הצפוני של כבאות והצלה, בהשתתפות נציב כב״ה, קיבל סקירה בשטח, נפגש עם ראש העיר אביחי שטרן ועם השוטרים שפרוסים בעיר.

  בסיום הסיור אמר בן גביר: "סיימנו הערכת מצב וביקור בקרית שמונה, אני חושב שמדהים לראות כבאים מוסרי נפש, שוטרים שנמצאים כאן 24/7. ועכשיו התפקיד של צה״ל זה להשמיד את החזבאללה. לא יכול להיות שחבל ארץ שלנו מטווחים אותו, פוגעים בו, אנשים כאן מתפנים, לא יכול להיות מצב שיהיה שקט בלבנון".

  בן גביר הוסיף: "הם שורפים כאן, צריך לשרוף את כל מעוזי החזבאללה, להשמיד אותם. מלחמה!".

  בהערכת המצב השתתפו: נציב כב״ה רב טפסר אייל כספי, ממ״ז צפון בכב״ה טפסר יאיר אלקיים, ממ״ז צפון במשטרה ניצב שוקי חתאוכה, המזכיר הביטחוני תנ״צ משה פינצ׳י, ראש אג״מ בכב״ה טפסר ניסים טוויטו, ממ״ר כינרת תנ״צ רן לוי, נציגי פיקוד העורף ונציגים נוספים מכב״ה ומשטרה.  7 תגובות

  מיין תגובות
  1. 7

   החיזבאללה רוצה הפוגה,כדי להתארגן יותר.לא לתת להם הפוגה להשמיד את האויב ולתת שלום אמיתי לצפון!

  2. 6

   השר הכי הזוי שיש לנו .מחרחר מלחמות .

  3. 5

   מירי רגב מאחל לך ולמשפחתך להיות בחדר במלון של15 מטר במשך 8 חודשים היתי מכניס אותך עם שרה את לא עושה לי טובה שאני במלון הממשלה שלך זרקה אותי מהבית מענין שרק באירועים קשים מגיעים שרי הימין מבטיחים והולכים ולא מקיימים היידי ביבי

  4. 4

   פקה פקה תביא את החטופים הם מתים כול יום.פדיון שבוויים לא מעניין אותם

  5. 3

   בן גביר ישיב מלחמה,הוא "הבטיח" שיתגייס עם הבן שלו עם סמוטריץ והבן שלו ולא ישכחו לצרף אליהם את גפני וגולדנקנופף ובני ביתם..הם רק גיבורים על גב חיי אחרים.בושה!!!!

  6. 2

   יאללה תשיב מלחמה..תשלים גיוסך עם הבן שלך וצאו להילחם עם כל המקמבנים והסרבנים…

  7. 1

   מי הדפוק שנותן לאיש החולה הזה במה.מה לך ןלביטחון ילד לך מפה זה לגדולים ילה עוף עוף