מתח פוליטי לקראת נאומי בן גביר וסמוטריץ'; נתניהו מנסה למזער

  אבי יעקב No Comments on מתח פוליטי לקראת נאומי בן גביר וסמוטריץ'; נתניהו מנסה למזער

  המערכת הפוליטית במתח לקראת הצהרות בן גביר וסמוטריץ בנוגע לעסקה.האם הממשלה תיפול או שיאשרו שלב ראשון של העסקה? בינתיים נתניהו מנסה למזער נזקים, לפני שעה קלה, ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר בוועדת חוץ ובטחון בכנסת: לא אהיה מוכן לעצירת המלחמה. לא אתאר כאן את פרטי העסקה, אבל מה שנשיא ארצות הברית תיאר לא מדוייק

  ישיבת ממשלה שבועית בראשות ראש הממשלה בנימין נתניהו במשרד ראש הממשלה בירושלים Photo by Kobi Gideon / GPO צילום: קובי גדעון / לע"מ

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  מתח לקראת נאומי יו"ר עוצמה יהודית השר איתמר בן גביר ויו"ר הציונות הדתית, שר האוצר בצלאל סמוטריץ' בנוגע לעסקה.האם הממשלה תיפול או שיאשרו שלב ראשון של העסקה? ראש הממשלה נתניהו בועדת חוץ ובטחון בכנסת: ״לא אהיה מוכן לעצירת המלחמה".

  "לא אתאר כאן את פרטי העסקה, אבל מה שנשיא ארצות הברית תיאר לא מדוייק, יש עוד פרטים שלא נחשפו. אנחנו יכולים לעצור את הלחימה ל-42 יום לצורך השבת חטופים אבל לא נוותר על ניצחון מוחלט. לשאלות ח"כים רה"מ סרב לדבר על מספר המחבלים שישוחררו בעסקה" אמר נתניהו.

  בינתיים, ב'עוצמה יהודית' הסתגרו כל הבוקר בדיונים קדחתניים לקראת קביעת עמדת המפלגה בנוגע לעסקת חטופים המסתמנת. הבוקר השר בן גביר נועד עם ראש הממשלה בלשכתו בניסיון לרכך את עמדת המפלגה. כזכור, אתמול בן גביר איים כי אם נתניהו יקבל את העסקה – עוצמה יהודית תפרק את הממשלה.

  בשמאל כבר לוחצים על הממשלה להתקפל לדרישות. ראש האופוזיציה לפיד מסר היום כי "מצרים הודיעה הבוקר שחמאס נכון לקבל את הצעת נתניהו לעסקת חטופים. ממשלת ישראל צריכה עוד היום לשלוח לקהיר משלחת ולסגור את העסקה. אין להם תירוץ להמנע מזה. יש להם רשת בטחון פוליטית מאתנו. הגיע הזמן להחזיר הביתה את החטופים".

     0 תגובות