לשכת המסחר: "תובענות ייצוגיות הפכו למכת מדינה – נשים לדבר סוף"

  אבי יעקב No Comments on לשכת המסחר: "תובענות ייצוגיות הפכו למכת מדינה – נשים לדבר סוף"

  נשיא איגוד לשכות המסחר החדש, שחר תורג'מן כבר יוצא למאבק: "תובענות ייצוגיות הפכו למכת מדינה. אני מודיע לכל עורכי הדין שהפכו את התביעות הללו לספורט לאומי – מה שהיה הוא לא מה שיהיה, נשים סוף לתופעה"

  צילום: יח"צ
  18:23
  09.06.24
  פנחס בן זיו No Comments on שהחיינו: בעלי העסקים המובילים משתתפים בחנוכת המשכן החדש

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  אתמול (יום ד') התקיים מפגש ראשון של נשיא איגוד לשכות המסחר החדש, שחר תורג'מן, עם חברי ענף הצעצועים ומוצרי תינוקות בלשכת תל אביב והמרכז. תורג'מן הציג בפני חברי הענף את התחומים החשובים והראשונים בסדרי העדיפויות תחת ניהולו.

  המאבק הראשון בחשיבותו הוא להביא לביטול הפטור ממע"מ ביבוא אישי כפי שנעשה כבר כמעט בכל העולם "מדובר באפליה ברורה וארוכת שנים של המגזר העסקי בישראל וזאת לטובת המתחרים שלהם בחו"ל. בשעה קשה זו של המשק והגרעון הצפוי, לכולם ברור שזה הצעד הנכון לעשותו".

  תורג'מן הזכיר גם את תופעת התובענות הייצוגיות שהפכה לדבריו למכת מדינה "יש מספר עוכרי דין, כן, זו לא טעות. הם לא עורכי דין הם עוכרי דין, שמדרדרים את המקצוע שלהם והפכו את התביעות הייצוגיות לספורט לאומי. אני מודיע להם, מה שהיה הוא לא מה שיהיה, נשים סוף לתופעה הזו".

  מאיר קלוגהפט, סגן נשיא הלשכה ויו"ר ענף הצעצועים ומוצרי תינוקות בלשכת המסחר סיפר על הקשיים בענף הצעצועים שנגרמים כתוצאה מהפטור ממע"מ המפלה ביבוא אישי וכתוצאה מהתופעה הבזויה של תובענות ייצוגיות "שמחים על מינויו של שחר לנשיא האיגוד ובטוחים שיחד נביא לשינויים שישפיעו על כלל המגזר העסקי כשבקצה הדרך מי שירוויחו הם הציבור הכללי. ישנם מספר צעדים שניתן לעשות, בשיתוף פעולה עם הממשלה, שיובילו להפחתת נטל יוקר המחייה".

  במפגש מקצועי זה, לקחו חלק החברות המובילות, יבואנים וקמונעאים, בתחום הצעצועים בישראל. החברים עודכנו על פעילות הלשכה והתקיים שיח פעיל בנושאים הבוערים ביותר לעסקים הפועלים בענף. רו"ח יואל חלימי ותומר אזרזר מרשות המיסים העבירו הרצאה מעמיקה על המאבק של הרשות בהון השחור ועל הוראות החוק החדשות בעניין הקצאת חשבוניות. רז הילמן, סמנכ"ל יבוא, תקינה ומכס, הדריך את הנוכחים על הרפורמה שמקדם משרד הכלכלה "מה שטוב לאירופה טוב לישראל"

   

   

   

     0 תגובות