העולם זקוק לרחמים: אלפים נהרו ביום ל"ג בעומר לקבר רחל

  אבי יעקב No Comments on העולם זקוק לרחמים: אלפים נהרו ביום ל"ג בעומר לקבר רחל

  אחרי שנמנע מההמונים להשתטח על ציון התנא האלוקי רשב"י זיע"א כמידי שנה, על פי הערכת הגורמים, אלפים נהרו לקבר רחל אמנו לכל אורך היום הגדול ל"ג בעומר, כאשר בפי כל שגורה אמרתו וגילויו הנורא של בעל ההילולא רבי שמעו בר יוחאי זי"ע בזוה"ק 'כשישראל זקוקים לרחמים, רחל אמנו פועלת יותר מכולם'

  צילום: מוסדות קבר רחל

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  בצל המצב הבטחוני הקשה והירי הבלתי פוסק מהצפון לכיוון הרי הגליל בכלל ומירון בפרט, הוכרז השנה הר מירון כשטח צבאי סגור בהנחית פיקוד העורף, לדאבון ליבם של רבבות אלפי ישראל הכמהים וצמאים לעלות ולהשתטח על ציון התנא האלוקי רשב"י הק' זיע"א כמידי שנה, על פי הערכת הגורמים, אלפים נהרו לקבר רחל אמנו לכל אורך היום הגדול ל"ג בעומר, כאשר בפי כל שגורה אמרתו וגילויו הנורא של בעל ההילולא רבי שמעו בר יוחאי זי"ע בזוה"ק 'כשישראל זקוקים לרחמים, רחל אמנו פועלת יותר מכולם', מה לנו יותר מדבריו הק' שאלו הם זכרונם לבא ולשאת תפילה לפני רחל אמנו שתפעל לפני המקום להושיע את עמו בית ישראל מהמצב הקשה בו הם נמצאים.

  מוסדות קבר רחל בראשות הגרמ"מ קלוגר שליט"א – ראש הכוללים בקבר רחל, נערכו מבעוד מועד לקליטת האלפים, ע"י תגבור מערך האוטובוסים הקבוע הנוסע מידי יום לקבר רחל, חלוקת עשרות אלפי ערכות 'ח"י רוטל' שחולקו בסדר מופתי ע"י צוות מורחב.

  זאת במגביל ללימוד התורה של עמלי התורה האברכים שיחי' שלא פוסקים לרגע מעיסוק התורה סמוך לקברה של רחל אמנו. כל העת התקיימו מעמדי תפילה לישועתם והצלחתם של אחינו בית ישראל בכל מקומות מושבותיהם, ובפרט לעומדים לימין מוסדות קבר רחל – מחזיקי התורה.

  באופן ספונטני החלו העולים לקבר רחל בריקודים של שמחה לכבוד הרשב"י, כאשר האבות נושאים על כתפיהם את עולליהם הרכים הזוכים להתהדר בחן יהודי ולחוג את שמחת החלאקה אצל אמא – ושבו בנים לגבולם!

  מוקד הישועות הטלפוני של קבר רחל 8631* קיבל ביום ל"ג בעומר עשרות פניות של אנשים שמסרו את שמותיהם ושמות יקיריהם להזכרה ע"י עמלי התורה בקבר רחל אמנו, ביום הגדול והנורא הזה.

  ממוסדות קבר רחל נמסר כי ב"ה עם סייעתא דשמיא אדירה זכו לעמוד במשימה ולתת את המענה והאפשרות לציבור הגדול להעביר את היום הנשגב בקדושה, בתפילה ובהתעלות, ובעז"ה ממשיכים להיות תמיד אצל אמא בכל יום, כל שעה, כל השנה!

   

   



  0 תגובות