הבינה המלאכותית תחליף את כולנו? חדוי נווה מסבירה למה לא

  מיכל ירושלמי No Comments on הבינה המלאכותית תחליף את כולנו? חדוי נווה מסבירה למה לא

  "צריך להרגיע. העולם אומר שלא יהיו יותר עבודות. תמיד יצטרכו את בני האדם". חדוי נווה מרגיעה את הלחץ מתוכנות ה-AI שכבשו את העולם

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  האזינו>>>

  הגרפיקאית חדוי נווה שוחחה היום עם מיכל ירושלמי בתוכנית 'אשת חיל' על תוכנות הבינה המלאכותית שכבשה את העולם בשנים האחרונות. רבים חוששים כי הAI יחליף אותם ויהפוך אותם ואת עבודתם למיותרים.

  היא מרגיעה ואומרת: "יש מקצועות שאף רובוט לא יוכל להחליף. גם בגרפיקה וכדומה בה לבינה המלאכותית יש ביצועים מאוד טובים, עדיין יצטרכו מישהו אנושי שיעבוד על הביצוע המעמיק יותר". 

  חדוי מסבירה בקורסים שהיא מעבירה כי גם אחרי שיוצרים תמונה בAI המסוגל בלחיצת כפתור ליצור תמונות מרהיבות, צריך לדעת את שפת העיצוב ומה לעשות עם זה הלאה. זה בכל תחום יכול להפחיד אפילו קופאיות בסופר שהתחילו להחליף אותן".

  "הרעיון הכללי הוא שיהיו לנו חיים נוחים יותר. היא אמורה לתת מענה בכל מיני דברים שונים", אומרת נוה, "החל ממתכונים לארוחה ממוצרים שיש לנו בבית, ממשיך בעזרה בשיעורי בית וכלה בייעוץ אישי".

  "גילוי נאות, מעולם לא החכמתי ממנו יותר מדי. הוא לא יביא לי עוזרת לבית כשאני צריכה. מה שכן הוא יכול לתמצת ספרים וכדומה. שיהיה לנו יותר נוח".  0 תגובות