בשורות קשות: לוחם נפל ברצועה; שני לוחמים נרצחו בפיגוע

  קובי פינקלר No Comments on בשורות קשות: לוחם נפל ברצועה; שני לוחמים נרצחו בפיגוע

  הותר לפרסום: סמ״ר ידידיה אזוגי בן 21 מהיישוב רבבה, לוחם בחטיבת הצנחנים, נפל בקרב בצפון רצועת עזה. סמ״ר אליה הלל בן 20 מתל ציון וסמ”ר דייגו שוישה הרסאג׳ בן 20 מתל אביב, לוחמי חטיבת כפיר, נרצחו בפיגוע הדריסה הלילה. בנוסף, שלושה לוחמים נפצעו באורח קשה בצפון ובדרום הרצועה

  צילום: הצלה ללא גבולות יו"ש

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  הותר לפרסום:  סמ״ר ידידיה אזוגי, בן 21 מהיישוב רבבה בשומרון, לוחם בחטיבת הצנחנים, נפל בקרב בצפון רצועת עזה.

  בנוסף, סמ״ר אליה הלל בן 20 מתל ציון וסמ"ר דייגו שוישה הרסאג׳ הי"ד, בן 20 מתל אביב, לוחמי חטיבת כפיר, נרצחו בפיגוע הדריסה אמש.

  בקרב בו נפל סמ״ר ידידיה אזוגי ז״ל, נפצע באורח קשה לוחם מגדוד 101, חטיבת הצנחנים. בנוסף, שני לוחמים מגדוד 601, חטיבה 401 ׳עוצבת עקבות הברזל׳, חיל ההנדסה הקרבית, נפצעו באורח קשה בדרום רצועת עזה, כתוצאה מירי נ״ט על D9.

  אזוגי, הלוחם שנפל ברצועה, הותיר אחריו הורים ו-5 אחים ואחיות.

  סמ"ר ידידיה אזוגי. הי"ד.

  ראש מועצת שומרון יוסי דגן ספד לו: "עלם חמודות, בן השומרון, גדל וצמח בישוב רבבה. היה אהוב על כל סובביו, עם חיוך רחב ולב גדול, מוביל ומנהיג בישוב בקרב חבריו. הלב נשבר לראות את המשפחה, את הישוב, אנחנו ננצור את זכרו, נלך בדרכו דרך של גיבורים שנפלו על הגנת העם והמולדת. יהי זכרו ברוך".

  הרב אוריאל גנזל רב הישוב רבבה ספד לו: "ידידיה, גיבור. איש עקרונות. ילד אהוב. תמיד עם חיוך גדול על הפנים. ואמונה ענקית. היית מסור למשפחה ולחברים בלי גבול. וכך גם נפלת בגבורה למען הכלל. הלב כואב, ועיני מלאות דמעות. זכרך הקדוש ילווה אותנו בדרך לגאולה".

  יו"ר הישוב רבבה שי אהרוני: "הוא היה ילד צנוע ושקט, כל הזמן מחייך, מוקף חברים, הכרתי אותו כשהייתי רכז הנוער של הישוב, נער חרוץ ורוצה לעזור לכולם. ילד של בית. אנחנו נתגעגע אליו, למעורבות שלו, לנתינה, לרוח הציונית שלו. הישוב רבבה כולו באבל כבד. מכה קשה לישוב".  0 תגובות