שני פצועים אנוש בפיגוע דריסה ביו"ש: המחבל הסגיר את עצמו

  קובי פינקלר No Comments on שני פצועים אנוש בפיגוע דריסה ביו"ש: המחבל הסגיר את עצמו

  דובר צה"ל מעדכן על פיגוע דריסה סמוך ליישוב איתמר שבחטיבת שומרון. שניים נפצעו באורח אנוש ופונו לבית החולים בילינסון בפתח תקווה. המחבל הגיע משכם, דרס את הישראלים – ונמלט בחזרה לתוך העיר. כוחות גדולים של צה"ל הוקפצו לאזור, מחסומים נפרסו ומתנהל מצוד אחר המחבל. בדקות האחרונות דווח כי המחבל הסגיר את עצמו לידי כוחות הביטחון

  צילום: הצלה ללא גבולות יו"ש
  18:23
  09.06.24
  פנחס בן זיו No Comments on שהחיינו: בעלי העסקים המובילים משתתפים בחנוכת המשכן החדש

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  פיגוע דריסה ליד שכם: שני ישראלים נפצעו הערב (רביעי) באורח אנוש בכביש 5077, סמוך לחווה ליד היישוב איתמר שבשומרון. לפי דיווח ראשוני של מד"א, השניים מחוסרי הכרה, והם פונו לבית החולים בילינסון בפתח תקווה.

  המחבל הגיע משכם, דרס את הישראלים – ונמלט בחזרה לתוך העיר. כוחות גדולים של צה"ל הוקפצו לאזור, מחסומים נפרסו ומתנהל מצוד אחר המחבל. בדקות האחרונות דווח כי המחבל הסגיר את עצמו לידי כוחות הביטחון.

   

  איתיאל ואיילה לוי חובשי איחוד הצלה מסרו: “נמסר לנו בזירה כי מדובר בשני הולכי רגל שנדרסו ובעקבות כך הם נפצעו אנוש וקשה. הענקנו סיוע בזירה לאחד הפצועים שמצבו בשלב זה מוגדר אנוש. פצוע נוסף פונה מהמקום ונמסר לנו כי הוא פונה במצב קשה”.

  ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן: "אני מחזק בשם ההתיישבות בשומרון וכל עם ישראל את ידי צה"ל ואת ידי החיילים הגיבורים. אני קורא ודורש שוב לסגור את המחסומים הבטחוניים כגון מחסום המעבר הבטחוני שלידו התרחש הפיגוע הקשה הזה. לא ייתכן שייצא מפגע ויוכל לחזור באין מפריע לתוך 'הרשות הפלסטינית'. אני שב וקורא לממשלה להמשיך במלוא הכח, לבצע פעולות התקפיות בתוך הכפרים לאיתור המחבלים ולאיסוף הנשק".

  "לא יכול להיות ששגרת החיים של האוייב תבוא על חשבון חיי או בריאות חיילינו. אני מאחל בריאות מלאה ומהירה לפצועים וקורא לסגור עכשיו את כל המחסומים הבטחוניים כתגובה לפיגוע הקשה הזה", דברי דגן.  0 תגובות