פינדרוס מאשר: "נפרוש מהקואליציה אם זה יועיל לחוק הגיוס"

  אבי מימרן 1 Comment on פינדרוס מאשר: "נפרוש מהקואליציה אם זה יועיל לחוק הגיוס"

  "שנפרוש לגמרי מהכנסת? אם זה יעזור – בשמחה": ח"כ יצחק פינדרוס התראיין ב'מהדורה המרכזית' הערב על משבר חוק הגיוס: "כל הצעה שתוכל לעזור – תיבחן. אין ספק שאנחנו באחד מהמצבים הקשים ביותר מאז קום המדינה". על מחאת השמאל: "התנועה הזו הולכת ונעלמת. הם רואים את הציבור הישראלי הולך ומתקרב לאמונה ואת זה הם מנסים למנוע"

  ח"כ יצחק פינדרוס צילום: עדינה ולמן - דוברות הכנסת
  18:23
  09.06.24
  פנחס בן זיו No Comments on שהחיינו: בעלי העסקים המובילים משתתפים בחנוכת המשכן החדש

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  האזינו>>>

  ח"כ יצחק פינדרוס התראיין ב'מהדורה המרכזית' הערב בהגשת אבי מימרן והתייחס למשבר חוק הגיוס: "אם פרישה שלנו מהקואליציה תועיל לעניין הגיוס – נעשה את זה. שנפרוש לגמרי מהכנסת? אם זה יעזור – בשמחה. כל הצעה שתוכל לעזור – תיבחן. אין ספק שאנחנו באחד מהמצבים הקשים ביותר מאז קום המדינה".

  לדברי פינדרוס: "יש דיון בבג"צ ביום שני, ברור לכל בר דעת שכל הטיעונים נגד תקציבי החינוך ומעונות היום לא תופסים מים, אבל כבר התרגלנו שהמדינה שלהם והם יכולים לעשות ככל העולה על רוחם. זה חלק ממסע כולל שתכליתו להפוך את הציבור החרדי ללא לגיטימי. נקווה שזה ייפתר כי המהלכים הללו גורמים לחוסר סייעתא דשמייא בשאר הנושאים שהממשלה מטפלת בהם".

  על מחאת השמאל: "התנועה הזו הולכת ונעלמת. עכשיו הם מפגינים למען החטופים, לפני כן הם קראו לעצמם אחים לנשק, אבל האמת היא שהם רואים את הציבור הישראלי הולך ומתקרב לאמונה ואת זה הם מנסים למנוע".  1 תגובות

  מיין תגובות
  1. 1

   בשביל מה אתם יושבים בכנסת ובקואליציה , אם אין לכם שום השפעה או הישגים ?
   רק בשביל המשכורת ?