אמסלם נגד מיארה: "הגורם הכי מסוכן; חייבים לטפל בה"

  אבי מימרן No Comments on אמסלם נגד מיארה: "הגורם הכי מסוכן; חייבים לטפל בה"

  השר דודי אמסלם הערב ב'מהדורה המרכזית' נגד גנץ ואיזנקוט: "צריכים לתת את התשובות הכי קשות. כבר כמה חודשים שהם פועלים נגד המלחמה ומדליפים מהישיבות החסויות בקבינט". נגד היועמ"שית: "מאפשרת מצב של 'כל דאלים גבר', היא גורמת לכאוס". על גיל לימון: "הוא ראש הנחש". על הרפורמה: "אנחנו הגשנו חוקים כדי לתקן את המדינה, כיום ישראל היא לא מדינה דמוקרטית", ועל בג"צ: "צריך לתת לפוגלמן ועמית את מפתחות המדינה, שינהלו אותה בעצמם"

  צילום: Yonatan Sindel/Flash90
  18:23
  09.06.24
  פנחס בן זיו No Comments on שהחיינו: בעלי העסקים המובילים משתתפים בחנוכת המשכן החדש

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  האזינו לראיון המלא>>>

  סערת איזנקוט, היועמ"שית ומחאת השמאל, בג"צ והרפורמה המשפטית: השר במשרד המשפטים דודי אמסלם התראיין הערב ב'מהדורה המרכזית' ופתח בהתייחסות לדברי השר איזנקוט הערב נגד הממשלה: "גנץ ואיזנקוט צריכים לתת את התשובות הכי קשות. הם הביאו את צה"ל למקום בו היה ב-7 באוקטובר. התעסקו בפנסיות תקציביות במקום לחזק את צה"ל", מאשים אמסלם.

  "בתחילת המלחמה נתניהו התייעץ איתי ועם שרים נוספים וקיבל החלטה לקבל את כל המפלגות הציוניות שירצו להצטרף לממשלה. כרגע, כבר כמה חודשים שהם פועלים נגד המלחמה ומדליפים מהישיבות החסויות בקבינט".

  אמסלם עבר לתקוף את היועמ"שית בהרב מיארה ואמר: "היועמ"שית מאפשרת מצב של 'כל דאלים גבר', מי שרוצה סוגר את איילון, היא גורמת לכאוס. את היועמ"שית ואת גיל לימון צריך לפטר. לטפל בהם עד הסוף".

  על הרפורמה: "אנחנו הגשנו חוקים כדי לתקן את המדינה, כיום ישראל היא לא מדינה דמוקרטית. כל אחד מהפקידונים הכי קטנים בייעוץ המשפטי יכול לעצור את הממשלה. אנחנו מתמודדים מול חזית בלתי רגילה. אנשים אליטסטים שחושבים שהם מנהלים את המדינה וכל השאר שיעסקו בעבודות שחורות. היו בחירות ונבחרנו באופן לגיטימי. אנחנו צריכים לנהל את המדינה כפי שהציבור קבע ומי שמפריע לנו צריך לטפל בו".

  ועל בג"צ: "צריך לתת לפוגלמן ועמית את מפתחות המדינה, שינהלו אותה בעצמם. אנחנו במילא לא דמוקרטיה".  0 תגובות