איזנקוט: "נתניהו נכשל" הליכוד בתגובה: "מחפש תירוצים"

  פנחס בן זיו No Comments on איזנקוט: "נתניהו נכשל" הליכוד בתגובה: "מחפש תירוצים"

  השר גדי איזנקוט יוצא נגד נתניהו: "מי שאומר שנפרק כמה גדודים ברפיח ואז נחזיר את החטופים זורע אשליית שווא. ניצחון מוחלט זה סלוגן. נתניהו נכשל בביטחון ובכלכלה". הליכוד השיב: "איזנקוט וגנץ מחפשים תירוצים לסיים את המלחמה ללא השגת מטרותיה, ולפרוש מהממשלה בעיצומה של המלחמה. במקום לעסוק בחתירה לניצחון, הם עוסקים בפוליטיקה קטנה"

  צילום: פלאש 90
  18:23
  09.06.24
  פנחס בן זיו No Comments on שהחיינו: בעלי העסקים המובילים משתתפים בחנוכת המשכן החדש

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  הליכוד משיב לטענות של איזנקוט נגד נתניהו ואומר: "איזנקוט וגנץ מחפשים תירוצים לסיים את המלחמה ללא השגת מטרותיה, ולפרוש מהממשלה בעיצומה של המלחמה. במקום לעסוק בחתירה לניצחון, הם עוסקים בפוליטיקה קטנה".

  מוקדם יותר, יצא חבר קבינט המלחמה השר גדי איזנקוט נגד נתניהו: "מי שאומר שנפרק כמה גדודים ברפיח ואז נחזיר את החטופים זורע אשליית שווא – זה אירוע הרבה יותר מורכב. האמת היא שיקח 3 עד 5 שנים לייצוב משמעותי ואז עוד שנים ארוכות לביסוס שלטון אחר. ניצחון מוחלט זה סלוגן. נתניהו נכשל בביטחון ובכלכלה".

  עוד אמר איזנקוט: "יש פה מו״מ מורכב, עם מישהו שיושב עשרות מטרים מתחת לאדמה, לוקח ימים לתשובה לעבור מצד לצד, הוא משתמשים בחטופים כמגן אנושי".

  בהמשך נמסר מהמחנה הממלכתי בתגובה לליכוד: "במקום להוביל להישגים בעקבות התמרון בשדה הקרב, נתניהו מתמרן בין מוקשים פוליטיים ונמנע מלקבל החלטות למען המדינה. בסיסמאות לא מנצחים מלחמות. עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה"  0 תגובות