נתניהו לסנאטור האמריקאי: "אין לנו ידיד טוב ממך"

  חדשות קול חי No Comments on נתניהו לסנאטור האמריקאי: "אין לנו ידיד טוב ממך"

  נתניהו לסנאטור לינדזי גרהאם: "אין לנו ידיד טוב יותר ממך". הסנאטור: "זאת אחת התקופות הקשות ביותר לישראל מאז היווסדה. יש להתגבר על כל כך הרבה בעיות ואתגרים, אך בעיה אחת שלעולם לא תצטרכו להיות מודאגים בגינה היא אמריקה. אני מבטיח לך שנעשה את כל מה שנוכל כדי להתחשבן עם ה-ICC על השערורייה הזאת נגד אזרחי ישראל. בית הדין הבין-לאומי – אתם בדיחה. השופט הבכיר של ה-ICJ הוא אנטישמי מובהק" • צפו

  צילום: חיים צח \ לע"מ
  18:23
  09.06.24
  פנחס בן זיו No Comments on שהחיינו: בעלי העסקים המובילים משתתפים בחנוכת המשכן החדש

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש היום (ד׳) עם הסנאטור האמריקאי לינדזי גרהאם, בלשכת רה״מ בירושלים. נתניהו הודה לגרהאם על ביקורו החמישי בארץ מאז פרוץ המלחמה, ואמר כי הוא ידיד אמת של ישראל והעם היהודי.

  כמו כן, ראש הממשלה הודה לגרהאם על תמיכתו הבלתי מתפשרת בזכותה של ישראל להגן על עצמה, ועל עמדתו הנחרצת נגד האשמות השערורייתיות נגד ישראל של התובע בבית הדין הבינלאומי בהאג.

  ראש הממשלה נתניהו: ״אין לנו ידיד טוב יותר, מאשר הסנאטור לינדזי גרהאם״.

  הסנאטור גרהאם לראש הממשלה: ״זאת אחת התקופות הקשות ביותר לישראל מאז היווסדה. יש להתגבר על כל כך הרבה בעיות ואתגרים, אך בעיה אחת שלעולם לא תצטרכו להיות מודאגים בגינה היא אמריקה. אני מבטיח לך שנעשה את כל מה שנוכל כדי להתחשבן עם ה-ICC על השערורייה הזאת נגד אזרחי ישראל. בית הדין הבין-לאומי – אתם בדיחה. השופט הבכיר של ה-ICJ הוא אנטישמי מובהק".

  בפגישה השתתפו השר לעניינים אסטרטגיים, המזכיר הצבאי והיועץ המדיני.  0 תגובות