"רוסיה משתפת פעולה עם חמאס למרות שיש לה אזרחים חטופים"

  בצלאל קאהן No Comments on "רוסיה משתפת פעולה עם חמאס למרות שיש לה אזרחים חטופים"

  ח"כ זאב אלקין במהדורת הבוקר: "לפני חודשיים וחצי כשביקרנו את הקבינט אמר גנץ שמשהו עובד לא צריך לתקן, אבל פתאום הוא אומר שהכל נורא ומדשדשים. זה פוליטיקה. יש עליו לחץ גדול לצאת. רוב התומכים שלו עכשיו בעד היציאה"

  השר זאב אלקין צילום: פלאש 90

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  האזינו לראיון>>>

  ח"כ זאב אלקין, שוחח עם בצלאל קאהן במהדורת הבוקר (רביעי) ומתח ביקורת חריפה על ניהול המלחמה: "קבינט המלחמה על כל מרכיביו מנהל את המלחמה בצורה לא נכונה. גם ראש המועצה לביטחון לאומי אומר שאנחנו רחוקים מהשגת היעדים. ברור שמשהו פה לא עובד. הצענו גם הצעות קונקרטיות".

  "לפני חודשיים וחצי כשביקרנו את הקבינט אמר גנץ שמשהו עובד לא צריך לתקן, אבל פתאום הוא בא ואמר שהכל נורא ומדשדשים", תקף אלקין. "זה פוליטיקה. יש עליו לחץ גדול לצאת. רוב התומכים שלו עכשיו בעד היציאה".

  עוד הוסיף השר לשעבר: "אנחנו היינו מוכנים להישאר. התנאי שלנו היה שינוי דרך ניהול המלחמה. לא הכל זה גנץ, אני לא רואה שנתניהו משנה את העמדות שלו. כמעט כל ההחלטות בקבינט המלחמה מתקבלות פה אחד. אנחנו לא גלגל רזרבי של הממשלה".

  אלקין התייחס לטענתה של ניקי היילי על המעורבות הרוסית במתקפת החמאס, וציין כי הוא לא מתכוון להתייחס לדברים כאלה ברדיו, אך עם זאת ציין כי רוסיה הייתה המדינה הלא מוסלמית היחידה שחיבקה את חמאס אחרי הטבח: "משלחות חמאס התקבלו שם בכבוד מלכים והרוסים אמרו לאנשי חמאס שילמדו באקדמיות הצבאיות את ההישג הענק של השביעי באוקטובר ולמרות שיש אזרחים רוסים חטופים הם ממשיכים לשתף איתם פעולה בהרבה דרכים. כל אלה עובדות".  0 תגובות