רוסיה העבירה מודיעין לחמאס? "גם בישראל טענו את זה"

  בצלאל קאהן No Comments on רוסיה העבירה מודיעין לחמאס? "גם בישראל טענו את זה"

  הפרשן המדיני אריאל כהנא שוחח עם בצלאל קאהן והתייחס לדבריה של ניקי היילי, שטענה כי רוסיה סיפקה מודיעין לחמאס טרם המתקפה: "אני לא יודע על מה היא מתבססת, אבל שמעתי טענות כאלה מתוך המערכת הישראלית לפני חודשים ארוכים. מאיפה היה לחמאס את המודיעין הזה? זה מודיעין שרק מעצמה יכולה לספק"

  צילום: טוויטר
  18:23
  09.06.24
  פנחס בן זיו No Comments on שהחיינו: בעלי העסקים המובילים משתתפים בחנוכת המשכן החדש

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  האזינו לראיון>>>

  הפרשן המדיני אריאל כהנא, שוחח עם בצלאל קאהן במהדורת הבוקר (רביעי) והתייחס ללחימה ברפיח, חרף ההתנגדות האמריקאית החריפה: "במשך שבועות ארוכים האמריקאים לחצו והתנגדו, אבל בסופו של דבר צה"ל עמוק בתוך רפיח, רוב ציר פילדלפי כבר בידינו, מטהרים את העיר כמו שצריך להיות. לממשלה מגיעה מילה טובה על היכולת לעשות את התמרון. בשורה התחתונה אין רמזור אדום מהאמריקאים, אפילו לא כתום. זה ראוי להערכה האופן שבו נתניהו הצליח להעביר את המהלך הזה".

  כהנא עדכן בפרטים מתוך ראיון מיוחד שהעניקה אמש לישראל היום, השגרירה האמריקאית לשעבר באו"ם ניקי היילי, שהתמודדה לאחרונה גם לתפקיד מועמדת לנשיאות ופרשה: "היא מתייצבת לימין ישראל באופן חד משמעי. היא אומרת שארה"ב צריכה להטיל סנקציות על בתי הדין בהאג, קוראת לחסל את בכירי משמרות המהפכה של איראן, לגמור את חמאס, התייצבות טוטאלית. והיא גם אומרת לא להקשיב לביידן. תעשו מה שאתם צריכים ותתעלמו מרעשי הרקע לדבריה. אחד הדברים החשובים ביותר שהיא אמרה זה אתם הצודקים פה".

  על דבריה של היילי כי רוסיה סיפקה מודיעין לחמאס טרם המתקפה, אמר כהנא: "אני לא יודע על מה היא מתבססת, אבל שמעתי טענות כאלה מתוך המערכת הישראלית לפני חודשים ארוכים. מאיפה היה לחמאס את המודיעין הזה? זה מודיעין שרק מעצמה יכולה לספק. חשוב להדגיש שרוסיה הכחישה את הדברים של היילי".

  ועל המצב הפוליטי בארה"ב: "טראמפ במצב מצוין בסקרים. כרגע הוא לוקח בהליכה".  0 תגובות