"נוה כתב: אני שמח שמגיע תורי לשרת את עם ישראל"

  יונת קפלן 1 Comment on "נוה כתב: אני שמח שמגיע תורי לשרת את עם ישראל"

  עפרה לקס, עיתונאית ואימו של סגן נוה לקס הי"ד, בראיון ליונת קפלן: "הוא ממש חקר את מלחמת יום כיפור והלך בעקבות האנדרטאות והנופלים. הם היו ממש לפיד בדרכו. הוא קרא עליהם ולקח תכונות מהם. שנה וחצי לפני הגיוס הוא כתב שהוא שמח שעוד מעט יבוא תורו לעשות את מה שעשו רבים לפניו, לשרת את העם והארץ. הוא היה מלא שמחת חיים"

  צילום: דובר צה"ל
  18:23
  09.06.24
  פנחס בן זיו No Comments on שהחיינו: בעלי העסקים המובילים משתתפים בחנוכת המשכן החדש

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  האזינו>>>

  עפרה לקס, עיתונאית ואימו של סגן נוה לקס הי"ד, לוחם בסיירת מטכ"ל שנפל בקרב בבארי בשמחת תורה, שוחחה היום (שלישי) עם יונת קפלן בתכנית הבמה שלך ושיתפה בתחושותיה, קרוב לשמונה חודשים אחרי: "כל יום מחדש בוחרים לקום מהמיטה, לחיות, להתקדם הלאה. זה קשוח מאוד".

  "הוא הילד השני שלנו מבין שישה", סיפרה לקס. "בחור מוכשר. ניחן בשכל, יכולת למידה, נגינה, כישרון בידיים ועוד ועוד. זה בא עם רצון להשתפר כל הזמן. כשיש מתת אל ועבודה התוצאות מדהימות. הוא היה מאוד מחובר לארץ ישראל ועם ישראל ולהיסטוריה. המסלול של סיירת מטכ"ל הוא מאוד מפרך. מעטים מגיעים לשם. כשהם הולכים ומנווטים בכל מיני מקומות היו שואלים אותו על המקום איפה אנחנו נמצאים ותמיד הוא ידע לומר מי קבור איפה ומה יש בכל מקום.

  "הוא ממש חקר את מלחמת יום כיפור והלך בעקבות האנדרטאות והנופלים. הם היו ממש לפיד בדרכו. הוא קרא עליהם ולקח תכונות מהם. שנה וחצי לפני הגיוס הוא כתב שהוא שמח שעוד מעט יבוא תורו לעשות את מה שעשו רבים לפניו, לשרת את העם והארץ. הוא היה מלא שמחת חיים".  1 תגובות

  מיין תגובות
  1. 1

   כמה שזה מעציב!! כל כך כואב!! בחור איכותי
   כאב נורא.