אייכלר: "מדינת ישראל הולכת לכאוס – להתפלל לקב"ה להצלתה"

  אבי רוזן No Comments on אייכלר: "מדינת ישראל הולכת לכאוס – להתפלל לקב"ה להצלתה"

  ח"כ הרב ישראל אייכלר, יו"ר ועדת העבודה והרווחה, כפי שלא שמעתם מעולם. על הקשר המיוחד למירון, על הקשר המיוחד עם מורו ורבו כ"ק האדמו"ר מבעלזא, ועל המעבר מעסקן קהילתי לעולם התקשורת והעסקנות הציבורית

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  בשיחה אישית מיוחדת לאבי רוזן, מנכ"ל קבוצת קול חי, דיבר ח"כ אייכלר, יו"ר ועדת העבודה והרווחה, על הכל ומשתף בתחזית הקודרת שלו לעתיד הקרוב: "מדינת ישראל הולכת לכאוס. צריך להתפלל לקב"ה שיציל את עם ישראל. הם חשפו בפני אומות העולם את חולשתה של עם ישראל. סינוואר ובית הדין הבינלאומי בהאג, כולם קיבלו עידוד מהמצב – והכל בגלל שהתריסו בחוצות והוציאו את דיבת ישראל בפני העולם".

  לשאלה אם הוא מאלה שמאמינים שתפרו תיקים לנתניהו, השיב: "ברור ברור ברור. לא רק לנתניהו. לכל מי שעומד להם בדרך. הפלא היחיד שיש לי, שבבית משפט זה הולך ונחשף כל כך בגלוי. לא תפרו את זה כמו שצריך…"

  וגם על פרשת יוסל'ה שוכמכר אותה חווה כילד בשכונה: "כילד בגיל שש, הייתי עד וחוויתי מקרוב את פרשיית 'איפה יוסלה' שהסעירה את העולם היהודי. ראיתי כבר אז, את האלימות וההתאכזרות של השוטרים כלפי הסבא של יוסלה שגר בשכונה שלנו".

  חה"כ אייכלר סיפר על הקשר המיוחד למירון: "אבא שלי היה איש מירון, פעל רבות לזיהוי קברי צדיקים בצפון. בגיל שלוש עשו לי חלאקה בלג בעומר אצל רבי שמעון".

  בעיניים בורקות סיפר אייכלר על הקשר המיוחד עם מורו ורבו כ"ק האדמו"ר מבעלז: "זכיתי להיות מקושר אליו כבר מגיל 12". ועל סיפור ההצלה של בנו בזכות ברכת האדמו"ר: "הבן נפל מגובה של ארבע קומות והיו מי שאמרו שחלילה עלול להישאר נזק לכל החיים".

  על המעבר מעסקן קהילתי לעולם התקשורת והעסקנות הציבורית: "בשנת תש"מ האדמו"ר הורה להקים את עיתון המחנה החרדי. אחרי חצי שנה נקראתי לערוך את העיתון ואחרי כמה שנים נשלחתי לכנסת".

  השליחות לייצג ולהשמיע את הקול של הציבור החרדי. ההתמודדות עם גלי ההסתה ורדיפת הדת. והתשובה המפתיעה לשאלה – האם המפלגות החרדיות צריכות להמשיך לתמוך בנתניהו, או לחפש אלטרנטיבה מהמרכז-שמאל שאולי תנמיך ותפחית את הרדיפה וההצקות?

     0 תגובות