ח"כ אייכלר מאשים: האלימות במירון – בגלל הסתה בתקשורת

  אבי בלום No Comments on ח"כ אייכלר מאשים: האלימות במירון – בגלל הסתה בתקשורת

  "אנחנו צריכים ללמוד ממפגיני קפלן. כששוטר נוהג שם באלימות הם מפרסמים את שמו ותמונתו ועשים לו שיימינג. עד כה לא עשינו את זה": ח"כ ישראל אייכלר הערב ב'מהדורה המרכזית': "השוטרים ניזונו במשך שנים מהתקשורת שמתייחסת לחרדים כתתי אדם ולכן ידם הייתה קלה על האלה". לדבריו: "משטרה יהודית הייתה צריכה להעלים עין מהיהודים שעלו במסירות נפש, רק אם היו מגיעים אלפים היה צריך לפנות מעט"

  ישראל אייכלר צילום: פלאש 90
  18:23
  09.06.24
  פנחס בן זיו No Comments on שהחיינו: בעלי העסקים המובילים משתתפים בחנוכת המשכן החדש

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  האזינו>>>

  סערת האלימות המשטרתית במירון: ח"כ ישראל אייכלר שוחח הערב עם עו"ד אבי בלום ב'מהדורה המרכזית' ואמר: "במירון ראינו תופעות של אלימות לשם אלימות ללא שום קשר לפינוי. ירי חי ותלישת מטפחת של אישה דתייה. מדובר ביהודים שבאו להתפלל שלא כחוק. מקסימום תתנו להם קנס, למה מכות? השוטרים ניזונו במשך שנים מהתקשורת שמתייחסת לחרדים כתתי אדם ולכן ידם הייתה קלה על האלה".

  אייכלר סיפר: "אני יכלתי לקבל אישור לעלות למירון אבל נמנעתי מכך. משטרה יהודית הייתה צריכה להעלים עין מהיהודים שעלו במסירות נפש, רק אם היו מגיעים אלפים היה צריך לפנות מעט".

  אייכלר הציע דרך פעולה: "מאויבי תחכמני, אנחנו צריכים ללמוד ממפגיני קפלן. כששוטר נוהג שם באלימות הם מפרסמים את שמו ותמונתו ועשים לו שיימינג. עד כה לא עשינו את זה".

  ועל חוק הגיוס: "מי שלומד אין מה לדבר אבל גם מי שאינו לומד – כל עוד צה״ל ממשיך לנסות להעביר חרדים בכור ההיתוך הישראלי אין מה לדבר על גיוס. צה״ל צריך להוכיח שהוא באמת מסוגל ורוצה לקלוט חרדים ולדאוג לכך שאורח חייהם יישמר".  0 תגובות