התגובות באיראן למות הנשיא: הלם, שמחה וקונספירציות

  איתי גדסי 2 Comment on התגובות באיראן למות הנשיא: הלם, שמחה וקונספירציות

  "יש הרבה סיבות לקונספירציות": רני עמרני – מנהל רדיו פרסית ומומחה לאיראן, הערב ב'מהדורה המרכזית': "איראן עדיין בהלם. לא יודעים איך לעכל את מותו הפתאומי של הנשיא. יש גם גילויי שמחה כי ראיסי היה נשיא אכזר ושנוא". ומה הלאה? "הבחירות יתקיימו בעוד כחמישים יום אבל אל תחשבו שזו דמוקרטיה"

  18:23
  09.06.24
  פנחס בן זיו No Comments on שהחיינו: בעלי העסקים המובילים משתתפים בחנוכת המשכן החדש

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  האזינו>>>

  התרסקות נשיא איראן: רני עמרני – מנהל רדיו פרסית ומומחה לאיראן שוחח הערב עם עו"ד איתי גדסי ב'מהדורה המרכזית' ועדכן: "איראן עדיין בהלם. לא יודעים איך לעכל את מותו הפתאומי של הנשיא. יש גם גילויי שמחה כי ראיסי היה נשיא אכזר ושנוא".

  לדבריו: "יש הרבה סיבות לקונספירציות. שתי המסוקים האחרים לא נפגעו, ובדיוק רק המסוק עליו היו הנשיא ושר החוץ התרסק. אבל גם אם ישראל או מדינה אחרת עומדת מאחורי התאונה – זה לא יהיה לכבודה של איראן להודות בזה".

  ומה הלאה? "הבחירות יתקיימו בעוד כחמישים יום אבל אל תחשבו שזו דמוקרטיה. המועמדים אלה רק מי שאושרו על ידי מועצת השורא האיראנית וכולם גרועים לישראל".  2 תגובות

  מיין תגובות
  1. 2

   כן יובדו כל אויבך השם כמובן כל הדברים שהרב נויגרשל אמר דברים אמיתיים ונחוחים עם ישראל צריך לדעת לא כל דבר שיש בלב שלו להוציא ולדבר לציבור.

  2. 1

   יש פתגם שאוומר.."" השכן מביא את שכנו"" כלומר :: רק חסר שבלכתו של "" ראיסי"" לא יבוא יותר גרוע!!!! האם לשמוח