גדעון סער: "כל קבינט המלחמה נושא באחריות לכישלון"

  אבי מימרן No Comments on גדעון סער: "כל קבינט המלחמה נושא באחריות לכישלון"

  "אנחנו צריכים להיות גם התקפיים ולא רק הגנתיים": ח"כ גדעון סער הערב ב'מהדורה המרכזית': "אמרתי כבר לפני חודשיים שהמלחמה מתנהלת בצורה לא נכונה. היום יותר אנשים מבינים את זה. צריך להאיץ את קצב הכיבוש וסיום המלחמה ברצועה כי יש מערכה גם בצפון". על חוק הגיוס: "נצביע נגד הצעת הממשלה כי זה לא מספק את דרישותינו לשוויון בנטל"

  צילום: דוברות הכנסת - דני שם טוב
  18:23
  09.06.24
  פנחס בן זיו No Comments on שהחיינו: בעלי העסקים המובילים משתתפים בחנוכת המשכן החדש

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  האזינו>>>

  "צריך לשנות דיסקט ולשנות לחלוטין את ההתנהלות": יו" הימין הממלכתי ח"כ גדעון סער שוחח הערב עם אבי מימרן ב'מהדורה המרכזית' והתייחס למשבר הפוליטי: "אמרתי כבר לפני חודשיים שהמלחמה מתנהלת בצורה לא נכונה. היום יותר אנשים מבינים את זה. צריך להאיץ את קצב הכיבוש וסיום המלחמה ברצועה כי יש מערכה גם בצפון. בחודשים הראשונים הייתה לחימה עוצמתית ובזכותה הייתה העסקה הראשונה. בחודשים האחרונים אנחנו באיבוד שליטה. היום דווח שבמעוז של החמאס נמצא סיוע הומניטרי רב, צריך לשלוט על הסיוע שמכניסים".

  "אני לא חושב ששליטה אזרחית ישראלית זה רצוי אבל אם אין ברירה אז זה מה שצריך לעשות. אני קורא לשר הביטחון להתקדם במהירות להשגת יעדי המלחמה בלי תירוצים. כל מי שיושב בקבינט המלחמה הכושל נושא באחריות לכישלון. לכן התפטרתי כי הרגשתי שאין לי שום השפעה. עכשיו כשאני בחוץ אני יכול לאתגר את הממשלה".

  על חוק הגיוס: "נצביע נגד הצעת הממשלה כי זה לא מספק את דרישותינו לשוויון בנטל. הוא לא נותן מענה לשינוי משמעותי נראה לעין".

  לסיום אמר סער: "גם במישור הבינלאומי – אנחנו צריכים להיות גם התקפיים ולא רק הגנתיים"  0 תגובות