ברקע הדשדוש בסקרים: ביידן מציע לטראמפ: "בוא לעימות"

  חדשות קול חי No Comments on ברקע הדשדוש בסקרים: ביידן מציע לטראמפ: "בוא לעימות"

  חצי שנה לפני הבחירות בארה"ב: הנשיא ביידן קורא למועמד הרפובליקני טראמפ להתייצב מולו לעימות פומבי. טראמפ הגיב בחיוב ואמר: "אני מוכן להרעיש"

  עימות טראמפ-ביידן צילום: צילום מסך, cnn
  21:04
  29.05.24
  נתי קאליש No Comments on איש נטורי קרתא מעיד: התיאום עם איראן שגרם לשקט בל"ג בעומר

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  הבחירות בארה"ב מתחממות: הנשיא ג'ו ביידן מודיע שהוא מעוניין לערוך לפחות שני עימותי בחירות עם טראמפ בתקופה הקרובה. טרמאפ הגיב בחיוב: "אני מוכן להרעיש"

  ביידן מעוניין שהעימותים יתקיימו ללא קהל, ושהמיקרופונים ייכבו אוטומטית ברגע שנגמר הזמן המוקצב של מתמודד לדבר. "טראמפ לא הופיע לאף עימות מאז 2020, ועכשיו מתנהג כאילו שהוא רוצה להתעמת איתי שוב. קדימה חבר, תעשה לי את היום", אמר ביידן. "בוא נבחר תאריכים, דונלד". ביידן עקץ את יריבו הרפובליקני, על רקע המשפט שמתנהל נגד טראמפ ולוח הזמנים שלו. "הבנתי שאתה פנוי בימי רביעי", אמר ביידן, והתייחס ליום שבו נקבע שלא יתקיימו דיונים במשפט.

  בפוקס ניוז דווח כי טראמפ מסכים להצעתו של ביידן לערוך עימותים ביניהם בחודשים הקרובים. מאוחר יותר טראמפ אף הצהיר רשמית: מוכן לעימותים מול ביידן, ואמר כי "אני מוכן להרעיש".

  באופן מסורתי המועמדים של שתי המפלגות הגדולות בארה"ב נפגשים לסדרה של שלושה עימותים, בישורת האחרונה של קמפיין הבחירות. בבחירות 2020, בגלל מגפת הקורונה, התקיימו רק שני עימותים בין ביידן לטראמפ, שכיהן אז כנשיא. לקראת בחירות 2024 מסר הקמפיין של ביידן כי הוא לא מוכן להשתתף בעימותים שמארגנת "ועדת העימותים הנשיאותיים".


  0 תגובות