לא מעכלים את האובדן: בביאלא נערכים להכתרת ה'ממשיך'

  נתי קאליש No Comments on לא מעכלים את האובדן: בביאלא נערכים להכתרת ה'ממשיך'

  לאחר הסתלקות זקן חברי מועצת גדולי התורה של אגודת ישראל מרן האדמו"ר מביאלה זצ"ל, בחסידות נערכים למעמדים מיוחדים בהם ככל הנראה יוכתר ממשיך דרכו של האדמו"ר

  צילום: שמואל דריי
  18:23
  09.06.24
  פנחס בן זיו No Comments on שהחיינו: בעלי העסקים המובילים משתתפים בחנוכת המשכן החדש

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  ביום שישי האחרון ערב שבת פרשת קדוֹשים הלך לעולמו מרן האדמו"ר מביאלא זקן חברי מועצת גדולי התורה. המונים בראשות אדמורי"ם ורבנים השתתפו במסע הלוויה שיצא מבית המדרש לעבר הר הזיתים.

  בחסידות ביאלה נערכים להכתרתו של האדמו"ר הבא, וביום חמישי יתכנסו בבית המדרש הגדול ברחוב יעקובזון 5 בירושלים, ולאחר מכן יעלו לקברו של האדמו"ר בהר הזיתים עם תום ימי השבעה.

   

  בשבת שלאחר מכן תתקיים שבת התאחדות לכלל חסידי ביאלה בירושלים. בהודעת החסידות נכתב: "במלאות שבעת ימי האבל נתכנס יחדיו כאיש אחד בלב אחד לרפאות את מזבחנו ההרוס, לאחות את שברי לבבנו לחזק ולהתחזק ולהתדבק בהתקשרות איתנה בתורתו ובהדרכתו בהליכותיו בהנהגותיו של כבוד קדושת מרן אדוננו מורנו ורבנו זצוקללה"ה זי"ע ועכי"א בהמשך דרכו הק' הסלולה לנו באהבתו ובחמלתו כל ימיו אשר חיה – לקיים רצונו ושאיפתו הטהורה בהמשך דרכו הק' כאשר יצא וכבש את הדרך לפנינו וקיום בית צדיקים לעד – ביום חמישי הבעל"ט ח' אייר תשפ"ד בבית המדרש הגדול בשעה 10:30 בבוקר – ולאחר מכן נעלה להשתטח על ציונו הק' – ציון המצויינת במרומי הר הזיתים".

   

   

  ל"קול חי" נודע כי הממשיך המסתמן הוא בנו של האדמו"ר הרב יצחק יוסף דב רבינוביץ' שליט"א, ובתום ימי השבעה תגיע ההכרזה הרשמית. צוואתו המלאה של האדמו"ר טרם נחשפה לציבור, אך בחלק שפורסם מבקש האדמו"ר מחסידיו להישאר באחדות.

  ,

  באדיבות: המכלול - האנציקלופדיה היהודית

  בימים האחרונים עלו שמועות על כך שייתכן ובנים נוספים ימונו גם הם לאדמורי"ם, אך נראה שזה ודאי לא יקרה בקרוב, ויתכן כי במהלך הזמן זה אכן יתממש.  0 תגובות