"גם האסון הוא השגחה פרטית": הרב גולדווסר בשיחה של אמונה

  אבי מימרן No Comments on "גם האסון הוא השגחה פרטית": הרב גולדווסר בשיחה של אמונה

  הרב ישראל גולדווסר, בשיחה עם אבי מימרן במהדורה המרכזית: "מעודד אותי בשנים האחרונות להגיע שוב ושוב למקומות חילונים. לשמוע אנשים שאומרים למה את הסיפור הזה לא סיפרו לנו. למה הצגתם את זה רק בתור מחיקה ולא את סיפור הגדלות. אנחנו בתוך אסון, אבל הוא מחזק אותנו. תראה מה קורה ברחוב ובמדרשות לב לאחים. על כל אברך יש שלושה בחורים שעומדים בתור ללמוד איתו"

  בצלאל קאהן ישראל גולדווסר
  18:23
  09.06.24
  פנחס בן זיו No Comments on שהחיינו: בעלי העסקים המובילים משתתפים בחנוכת המשכן החדש

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  האזינו לראיון>>>

  הרב ישראל גולדווסר, שוחח הערב (ראשון) עם אבי מימרן במהדורה המרכזית, על יום הזיכרון לקדושי השואה. "בכל פעם שאני חוזר מפולין אני נוחת בבני ברק ורואה את הנס הלא יאומן הזה. לפני 70 שנה חשבנו שהכל נגמר".

  "גם האסון הוא השגחה פרטית. מדינה הכי מתקדמת במרכז אירופה ממנה על עצמה מנהיג חסר השכלה, בלי שום תעודה, ממנים אותו למנהיג ומוסרים לו את כל הסמכויות והופכים לדיקטטורה מרצון. רואים את יד השם.

  "מעודד אותי בשנים האחרונות להגיע שוב ושוב למקומות חילונים. לשמוע אנשים שאומרים למה את הסיפור הזה לא סיפרו לנו. למה הצגתם את זה רק בתור מחיקה ולא את סיפור הגדלות.

  "אנחנו בתוך אסון, אבל הוא מחזק אותנו. תראה מה קורה ברחוב ובמדרשות לב לאחים. על כל אברך יש שלושה בחורים שעומדים בתור ללמוד איתו. הקב"ה לוחץ את הזית ויוצא שמן".  0 תגובות