מעבר לאתר המותאם

  ח"כ ביטן: "צריך להסתכן וללכת לבחירות, מעריך שננצח"

  אייל ראובן 1 Comment on ח"כ ביטן: "צריך להסתכן וללכת לבחירות, מעריך שננצח"

  ח"כ דוד ביטן מהליכוד ב"קול חי": "תוך חודש עד חודש וחצי יהיה לנו תאריך לבחירות. כרגע אין לנו רוב לממשלה בראשות נתניהו, אבל ממשלה לא בראשותו לא בשיח שלנו כרגע. צריך להסתכן וללכת לבחירות ואנו ננצח אותם. כל תוצאה תחייב את מפלגות הימין שבקואליציה ללכת עם הליכוד עם נתניהו"

  20:01
  07.07.22
  אסתי פלד No Comments on חה"כ מיכאל מלכיאלי: "יש לנו סיכוי להקים ממשלה"

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  ח"כ דוד ביטן (הליכוד) מעריך כי בתוך חודש וחצי לכל היותר יהיה תאריך לבחירות. לדבריו "צריך להסתכן", בהליכה לבחירות בשל הסיכויים הרבים לניצחון הליכוד.

  בפתח השיחה עם בצלאל קאהן במהדורת הבוקר (ראשון), התייחס ביטן למצב הביטחוני: "צריך לעצור את מה שקורה, כולל באמצעות הריגתו של סינואר. אין ברירה. סינואר המסית העיקרי ומוביל את הצעירים בירושלים ובכל מקום. צריך לדבר על זה כי הממשלה לא עושה את זה".

  ביחס למצב הפוליטי, אמר ביטן: "מדובר על חודש-חודש וחצי שבסופם יהיה תאריך לבחירות. אין לנו אפשרת להקים ממשלה בראשות נתניהו בכנסת הזו. אנחנו לא מדברים על ממשלה ללא נתניהו. נלך לבחירות וננצח".

  הוא הסביר: "ננצח את הבחירות בגלל שגם בסקרים אנחנו על 58-59 מנדטים, והפעם יש לנו סיכוי להקים ממשלה של 61 מנדטים ומעלה של האופוזיציה כפי שהיא היום, ממשלה שתשנה את המציאות בישראל – ולכן אנחנו צריכים להסתכן וללכת לבחירות".

  לדבריו "אנחנו 59-60 מנדטים בסקרים העכשוויים בלי בנט סער וליברמן, ולאן לא ניתן להשוות את זה למה שהיה קודם. וגם אם יהיו לנו 59 זה יחייב את הגוש העכשווי בקואליציה ללכת עם המשותפת וחלקם לא יסכימו לזה ולכן הליכוד יהיה האלטרנטיבה היחידה".  1 תגובות

  מיין תגובות
  1. 1

   ברור מה לא עושים בשביל ביבי בחירות חמישיות שישיות… לשבת עם רעם מה לא