מעבר לאתר המותאם

  חה"כ מרגי על קואליציה ללא נתניהו: "הכל אפשרי"

  יונתן שורק No Comments on חה"כ מרגי על קואליציה ללא נתניהו: "הכל אפשרי"

  בתוכנית "שטח כלכלי" בהגשת צבי טסלר סיפר חה"כ יעקב מרגי, סגן יו"ר הכנסת מש"ס על מאבקי סיעתו לנוכח גזירות הממשלה כנגד השכבות החלשות: "אנחנו תוקעים דיונים בוועדות עד שהם נכנעים לחלק מהדרישות" | במענה לשאלת המראיין האם יילכו לממשלה שאיננה בראשות נתניהו השיב: "הכל אפשרי בכפוף להחלטת ראשי הסיעות"

  21:05
  27.06.22
  אסתי פלד No Comments on ח"כ אורלי לוי: "אולי בצד השני יבינו שאי אפשר להחרים ציבור שלם"

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  בראיון בתוכנית "שטח כלכלי" התארח חבר הכנסת, יעקב מרגי מסיעת ש"ס אצל צבי טסלר בראיון בשלל נושאים כלכליים ובריאותיים: "אנחנו תוקעים דיונים עד שהם נכנעים לחלק מהדרישות. הממשלה לא לגיטימית, אבל אנחנו נמצאים בוועדות. אנחנו נעקוב אחרי כל מהלך שישפר ולהועיל חיי האזרח בוודאי שלא נפריע, אבל אנחנו נעשה באופן ובצורה שאנחנו רואים לנכון. אין ספק שהממשלה הזאת והקואליציה הזאת מקרטעות, בעקבות פרישת חה"כ סילמן אני מקווה שתהיינה פרישות נוספות בזמן הקרוב".

  "אני מקווה שהממשלה הזאת תעבור מן העולם בין אם ממשלה חלופית בין אם בהקדמת הבחירות. ניקח בחשבון שכרגע הממשלה הזאת בשיתוף אצבעות של הרשימה המשותפת במציאות הפוליטית הנוכחית אנחנו צריכים להפיל את הממשלה עם הרשימה המשותפת. אני לא רואה כרגע את הרשימה המשותפת תומכת בממשלה בראשות נתניהו" אמר חה"כ מרגי.

  במענה לשאלת המראיין ששאל שוב ושוב האם יסכימו לממשלה שאיננה בראשות בנימין נתניהו כפי שהצהירו ראשי סיעת יהדות התורה בסדרת ראיונות שהסעירו בימים האחרונים את המערכת הפוליטית סירב חה"כ מרגי להתחייב כי ישבו בממשלה בראשות יו"ר הליכוד ואמר: "אני מאמין שראשי הקואליציה יתכנסו ויקבלו החלטה אם כן או לא. הכל אפשרי בכפוף להחלטת ראשי סיעות הקואליציה, כרגע זה לא עומד על הפרק"  0 תגובות