מעבר לאתר המותאם

  הועלתה רמת האיום נגד ח"כ בן גביר; "לעצור את המסיתים"

  איתי גדסי No Comments on הועלתה רמת האיום נגד ח"כ בן גביר; "לעצור את המסיתים"

  בן גביר התייחס להעלאת רמת האבטחה סביבו: "חשוב אבל זה לא מספיק, צריך לעצור את המסיתים ולהגיע לשולחיהם מייד"

  איתמר בן גביר צילום: פלאש 90
  1:14
  19.05.22
  אבי יעקב No Comments on תיעוד: שמחת ל"ג בעומר ברחבי מירון | כל מוקדי השמחה

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  המשטרה החליטה להעלות את דרגת רמת האיום נגד ח"כ איתמר בן גביר לדרגה 5 מתוך 6 הנחשבת כרמת האיום הגבוהה ביותר.

  העלייה בדירוג רמת האיום כלפי ח"כ בן גביר הובילה לכך שביחידת עוז לאבטחת אישיים של הכנסת החליטו להצמיד לבן גביר אבטחה במקומות ציבוריים והתקנת מצלמות אבטחה סביב ביתו.

  ההחלטה להצמיד אבטחה לח"כ בן גביר נדרשת בעקבות עליה ברף האיומים נגדו בהם, איומים מפורשים על פגיעה בחייו, איחולי מוות, קריאות לרצח, סרטונים שמפרסמים את מקום מגוריו ואיומים ששוגרו לפני כנס מפלגת עוצמה יהודית שנערך במגדל העמק, כאשר אחד המאיימים נחקר והורחק לאחר שאיים שהוא הולך להתנקש בח"כ בן גביר.

  באגף המודיעין והאבטחה במשטרת ישראל קיימו בעקבות האיומים הערכות מצב והחליטו להצמיד לח"כ בן גביר אבטחה מיוחדת באירועים ציבוריים, עם שני מאבטחים ובאירועים מיוחדים גם שלושה.

  בנוסף כאמור, המשטרה פתחה לאחרונה בחקירה בעקבות סרטון הסתה נגד ח"כ בן גביר, תפסה חשוד במעשה והאריכה את מעצרו בשלושה ימים.

  יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר מסר בעקבות ההחלטה להצמיד לו אבטחה: "אין ספק שאבטחה מעניקה תחושה שיש מי שדואג אבל זה לא מספיק, צריך לעצור את המסיתים ולהגיע לשולחיהם מייד".

  ח"כ בן גביר הוסיף: "במכשיר הטלפון שלי, מצטברות עשרות הודעות מאיימות מהרשתות החברתיות מידי חודש, אך למרבה התדהמה, עד היום לא הוגש נגד המאיימים והמסיתים אפילו לא כתב אישום אחד. דורש מהמשטרה והפרקליטות לפעול במהירות ונחישות להגשת אישומים לרבות נגד ח"כ עודה שתקף אותי ונגד המאבטחים בחניון שאיימו על חיי".  0 תגובות