מעבר לאתר המותאם

  טרנד? לא מה שחשבתם

  חיה ספיר No Comments on טרנד? לא מה שחשבתם

  מהם טרנדים? עד היום כנראה חשבנו שטרנד זה גחמה זמנית או משהו שחולף, אז כנראה שזה לא בדיוק | אפרת ברזל משוחחת עם אפרת יפה בתכנית עומקא דליבא על טרנדים וטרנדולוגיה | האזינו:

  0:07
  19.05.22
  יונתן שורק No Comments on הזמר יוני Z משיק אלבומו החדש והקצבי בלהיט על "אהבת חינם"

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  כמידי שבוע בתכנית "עומקא דליבא" משוחחת אפרת ברזל עם אורחת הפותחת צוהר אל תוך חייה. השבוע, שוחחה ברזל עם הטרנדולוגית אפרת יפה על מושג מעניין שאולי לא שמעתן עליו – טרנדולוגיה ,מה זה?

  יפה הסבירה כי טרנדולוגיה בעצם באה מהמילה טרנד באנגלית, וניסתה להבין יחד עם מגישת התכנית מה זאת המילה הכל כך מוכרת וכל כך שימושית  "טרנד".

  "מה זה טרנדולוגיה? מגמות, כיוונים, פניות, בכל תחום שהעולם הולך אליו, יש אפילו מקצוע כזה, זה אנשים שמריחים דברים שנייה לפני שהם קורים, איך  זה קשור אלינו ומסתדר עם העולם היהודי שלנו"  אמרה מגישת התכנית.

  הטרנדולוגית הסבירה: "התרגום המקורי של המילה טרנד מאנגלית עתיקה הוא "פנייה" כלומר נקודת מפנה כמו גרף שעולה ואחר כך יורד או יורד ושוב עולה, אז נקודת המפנה שלו זה בעצם הפירוש של טרנד ולא מה שאנו משתמשים היום שטרנד זה איזשהו משהו חולף. וטרנדולוג זה בעצם מישהו שיכול לדעת מה המגמה ומה הכיוון של דבר מסוים, בעצם לדעת מהו הדבר הבא, איך קובעים אותו ואיך הוא עובד בכל התחומים".

  רוצים להבין יותר על המושג טרנד והמקצוע טרנדולוגיה? האזינו לשיחה מרחיבת האופקים:

     0 תגובות