מעבר לאתר המותאם

  ח"כ ארבל: "אנחנו בהחלט בסכנה קיומית משמעותית"

  אסתי פלד No Comments on ח"כ ארבל: "אנחנו בהחלט בסכנה קיומית משמעותית"

  ח"כ משה ארבל בריאיון ל"מהדורה המרכזית" תקף את מהלכי הממשלה נגד הדת והיהדות במדינה וסיפר "הקרן לישראל החשה מעבירה מליוני ש"ח כדי להפוך את ישראל למדינת כל אזרחיה. הם קיבלו ממשלה שהשרים סרים למרות הקרן"

  15:36
  21.01.22
  אבי יעקב No Comments on גלריה מושלגת: מסע גדולי ישראל בציון החפץ חיים בראדין

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  ח"כ משה ארבל בריאיון הערב (רביעי) ל"מהדורה המרכזית" בהגשת אבי מימרן התייחס למאבק המאוחד על זהותה היהודית של המדינה, "בישיבת הסיעה הוחלט להקים צוות משותף שהם ירכזו את המאבק. על ההפגנה אומר ארבל, "החלטות כאלה צריכות להיות ע"י גדולי ישראל. בהחלט שהכאב הוא עצום בציבור".

  ארבל הוסיף כי "הקרן לישראל החדשה מעבירה מיליוני ש"ח למאבקים שיהפכו את ישראל למדינת כל אזרחיה, עכשיו הם קיבלו ממשלה ששרה למרותה ועושים פעולות רבות כדי להגיע לאותה יעד ומטרה לקעקע את זהותה היהודית של המדינה. אנחנו בהחלט בסכנה קיומית משמעותית. אנחנו צריכים לקבל את ההחלטות של גדולי ישראל" הבהיר ארבל.

  על הפניה לעם שבשדות בכדי לגייסו למאבק הגדול על זהותה היהודית של המדינה אמר ארבל, "בישיבת היעה המשותפת, הוחלט לקדם אסטרטגיה של הסברה, הציבור המסורתי בישראל כבר נמצא שם, הוא מבין את הכאב. אמש בהפגנה הגדולה הייתה מחאה על זהותה היהודית של המדינה. אנחנו צריכים לעשות הכל שהממשלה תבין שאין לה שום לגיטימציה ציבורית".

   

     0 תגובות