מעבר לאתר המותאם

  מעמד מרגש: האדמו"ר מפינסק קרלין בהדלקת נר ראשון למאות בנות יתומות

  אבי יעקב No Comments on מעמד מרגש: האדמו"ר מפינסק קרלין בהדלקת נר ראשון למאות בנות יתומות

  האדמו"ר מפינסק קרלין הדליק את הנר ראשון של חנוכה במעמד מרגש במיוחד: הדלקה נרות החנוכה ייחודית נערכה אתמול במוסד 'בית לפליטות' בירושלים אשר מתגוררות בו מאות בנות יתומות | הרבי שהגיע באופן מיוחד להדליק עימן, בירך את הבנות, חילק 'דמי חנוכה' ונשא דברי חיזוק | גלריה מיוחדת

  14:53
  18.01.22
  בנצי לייזרוביץ No Comments on המשטרה מתייחסת לפרסום: "השימוש בטכנולוגיה נעשה על פי דין"

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  מעמד מרגש התקיים אתמול בנר ראשון של חנוכה במוסד המפורסם "בית לפליטות" בירושלים, מאות בנות יתומות אשר נמצאות במצב נפשי קשה הם חוסות תחת המוסד, אתמול הן זכו לצאת ידי חובת הדלק נר חנוכה  על ידי האדמו"ר מפינסק קרלין.

  הרבי הטריח את עצמו במיוחד, בנוסף להדלקה המרכזית במרכז החסידות בירושלים והגיע להדליק עבור הבנות, ואף נשא דברי חיזוק וברכה. בתוך דבריו הדגיש הרבי את גודל מעלת ימי החנוכה המסמלים את נצחיותו של העם היהודי, להתחזק דווקא מתוך מצבים של קושי וכאב, וכעת ניתן להגיע לפסגת החיים.

  עם סיום המעמד ברך האדמו"ר את דמי חנוכה שחולקו לבנות, והרעיף עליהן ברכות לרוב.

  האדמו"ר הודה לנשיא המוסדות הרב משה יונה רוזנפלד ולבנו המנכ"ל הרב חיים אלעזר על הזכות המיוחדת שזכה לחזק ולשמח בנות יתומות. הרבי הדגיש שבזמן חנוכה כאשר כל משפחות ישראל מתאחדים בבתיהם לחגוג את ימי החנוכה, זה הזמן המתאים לבוא לשמח בנות שלא זכו לכך, ולהאיר ולחזק את ליבן.

   

     0 תגובות