מעבר לאתר המותאם

  ח"כ גפני בריאיון: "ליברמן מנהל את האוצר כאילו זה רכושו הפרטי"

  אסתי פלד No Comments on ח"כ גפני בריאיון: "ליברמן מנהל את האוצר כאילו זה רכושו הפרטי"

  יו"ר יהדות התורה ח"כ משה גפני בריאיון ל"מהדורה המרכזית" תוקף את דבריו של ליברמן כנגד נבחרי הציבור החרדים, "הכל תחת הנהגתו של בנט שלא עובר את אחוז החסימה. מקווה שהציבור יתעשת ויציביעו לנו יותר". על תקציבי הציבור החרדי, "נגמרו הימים שהתחשבנו במה יגידו, בתקציב הבא הכל יכנס לבסיס התקציב"

  23:49
  24.01.22
  נדב דוד No Comments on ר"י פיטסבורג הרה"צ רבי יעקב לייפער בשיחה במרכז התעסוקה של 'עלי שיח'

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  יו"ר יהדות התורה ח"כ משה גפני התראיין הערב (ראשון) ל"מהדורה המרכזית" בהגשת אבי ממימרן והתייחס לדבריו של ליברמן על הכספים הקואליציוניים, "הכספים הקואליציוניים הם אותם כספים מבחינה טכנית רק למטרות אחרות, אלו כספים שדרשו חברי כנסת וזה לא נכנס לבסיס התקציב. אנחנו נראה בהמשך שהם לא נמצאים בבסיס התקציב. זה מחולק לפי חברי כנסת. האמירה של ליברמן היא אמירה של אדם שלא מבין בכלכלה ולא בתקציב מדינה".

  גפני מכה על חטא כי אז התחשבו בתקשורת ובאמירות קשות נגד נבחרי הציבור החרדיים בגלל דאגתם לציבור, "לשאול מדוע לא הכנסנו את הכספים הקואליציוניים שקיבלנו בבסיס התקציב היא כפיות טובה. בתפקידי כיו"ר ועדת הכספים הכפלתי את תקציב הישיבות, והבאתי כספים לסימנרים ולמוכש"ר".

  גפני הוסיף, "היועמ"שים עשו לנו חיים קשים, וגם התקשורת. אני הצלחתי להכניס 840 מיליון ש"ח לבסיס התקציב. אני למדתי מהקואליציה לא להתחשב בתקשורת ולהכניס את הכל לבסיס התקציב ושישדרו ויגידו מה שהם רוצים" מבהיר גפני.

  ח"כ גפני תוקף את שתיקת התקשורת על השחיתות חסרת התקדים שנראית לעיני כל, "היום מאתרגים אותם התקשורת, גם במספר השרים, המשיך בנורווגים, כל הדברים שדיברו בעבר נגד גם בכספים הקואליציוניים ובתקשורת שקט דממה. אני מבטיח שמה שתלוי בי יותר לא יהיו כספים מחוץ לתקציב, לא יהיה תקציב מדינה ללא הכנסה של כל הכספים לבסיס התקציב".

  ח"כ גפני התייחס לאמירתו האומללה של השר ליברמן כי החרדים הם בני ערובה לנציגי הציבור החרדי, "אני לא נפגע מזה שאני באופוזיציה אני מקבל פחות או יותר אותה משכורת, מי באמת נפגע מההתנהגות המושחתת שלהם, זה המשפחה החרדית, שלא יכולה לשלוח את ילדיה למעון כי לא יסבסדו אותה. הפגיעה היא בכל מערכות החינוך ובציבור".

  גפני הוסיף, "אמירתו של ליברמן שהוא מנהל את האוצר כאילו זה רכושו הפרטי, והכל כמובן תחת הנהגתו של בנט שהוא כבר לא עבר ולא עובר את אחוז החסימה והוא מייצג את המדינה. אנחנו הולכים לבחירות פעם אחר פעם מקום המדינה לבחירות ומקבלים 16 מנדטים, אני מקווה שאנשים יתעשתו ויצביעו לנו יותר מנדטים".

  גפני התייחס להתנהלות בתוך הליכוד, "אנחנו לא מתערבים במה שקורה בליכוד, כמו שלא רוצים שיתערבו במפלגה שלנו. אם נתניהו עוזב, על אף שאני לא הולך איתו באש ובמים, יש חשש שהרבה מהליכוד יערקו לממשלת בנט. המלחמה נגד נתניהו, תקשורתית ומשפטית, בכלל לא יאומן שמתרחשת במשטר דמוקרטי".

     0 תגובות