מעבר לאתר המותאם

  יו"ר מפלגת הלייבור הבריטית ג'רמי קורבין – הושעה מהמפלגה

  שלמה ריזל No Comments on יו"ר מפלגת הלייבור הבריטית ג'רמי קורבין – הושעה מהמפלגה

  בעקבות פרסום תוצאות מחקר שערכה הרשות לזכויות אדם ושיוויון של בריטניה שחשף את האנטישמיות במפלגת הלייבור, הושעה היו"ר האנטישמי מהמפלגה

  15:53
  20.01.22
  איתי גדסי No Comments on תשלום יקר ומיותר: ישראל תרכוש צוללות במחיר כפול; בנט: "חיזוק משמעותי"

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  מפלגת הלייבור הבריטית השעתה את יו"ר המפלגה האנטישמי ג'רמי קורבין. ידיד גדול של חיזבאללה, תומך של איראן ומבקר חריף של ישראל.

  ההשעיה באה בעקבות פרסום תוצאות מחקר שערכה הרשות לזכויות אדם ושיוויון של בריטניה בנושא האנטישמיות במפלגת הלייבור. בעקבותיו החליט כאמור יו"ר המפלגה החדש סטרמר – להשעות את קורבין.

  יו"ר הסוכנות היהודית, יצחק הרצוג, הגיב לממצאי דו"ח האנטישמיות על מפלגת הלייבור בבריטניה והשעיית היו"ר לשעבר קורבין מהמפלגה: "בתקופת כהונתי כיו"ר מפלגת העבודה הישראלית וראש האופוזיציה, פניתי אל יו"ר מפלגת הלייבור דאז, ג'רמי קורבין והזמנתי אותו לבקר באתר יד ושם במטרה ללמוד על השואה ולקחיה. הדגשתי בפניו את החשיבות בביקור כזה עבור יו"ר מפלגה חשובה בבריטניה. הוא לעולם לא השיב לי כמו גם לפנייתי אליו כיושב ראש הסוכנות היהודית בדרישה נוספת שימגר את האנטישמיות במפלגתו. ניכרת הייתה ההתעלמות והאטימות".

  "החלטות מפלגת הלייבור היום הן אבן דרך חשובה במיגור נגע השנאה והאנטישמיות במפלגה היסטורית וחשובה מאד בבריטניה. זהו ציון דרך חשוב עבור העולם כולו בהוצאת האנטישמיות אל מחוץ למשחק הפוליטי", הוסיף הרצוג.  0 תגובות