מעבר לאתר המותאם

  רפורמת המזון: "בתעשייה הפחיתו את הרכיבים המזיקים כדי שלא יסומנו"

  אסתי פלד No Comments on רפורמת המזון: "בתעשייה הפחיתו את הרכיבים המזיקים כדי שלא יסומנו"

  מנכ"ל משרד הבריאות משה בר סימן טוב בריאיון ל'מהדורה המרכזית' התייחס לחיסונים כנגד השפעת בישראל: "אנחנו מקום שני במדינות המפותחות בהיקף המתחסנים. בזמן הקרוב הלחץ ירד וניתן יהיה לקבל חיסון בקלות יותר"

  23:49
  24.01.22
  נדב דוד No Comments on ר"י פיטסבורג הרה"צ רבי יעקב לייפער בשיחה במרכז התעסוקה של 'עלי שיח'

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  מנכ"ל משרד הבריאות משה בר סימן טוב התראיין הערב (שלישי) ל'מהדורה המרכזית' בהגשת אבי מימרן וקרא לציבור ללכת ולהתחסן כנגד השפעת, "הגענו לשיעורי החיסונים שתכננו מעל 20% בציבור הכללי ובקרב האוכלוסיות בסיכון אנחנו מעל 55% שזה מקום שני בקרב המדינות המפותחות. אנחנו הבאנו לקופות עוד חיסונים והם גם מזמינות. עם הזמן גם הלחץ יורד בגלל שהשיא כנראה מאחורינו".

  על החיסון: "החיסון נגד שפעת הוא בטוח לחלוטין. אי אפשר לחלות ממנו. בגלל תגובה אלרגית יכול לגרום לעיתים לחום שעובר מהר מאוד. החיסון הוא כלי יעיל מאוד להתמודדות עם מחלת השפעת".

  על הרפורמה החדשה בסימון המוצרים המזיקים: "כשאנחנו נסתובב בסופר ונראה את הסימונים האדומים של, סוכר, נתרן או שומרן רווי בכמות גבוהה ונדע להיזהר מלאכול מוצרים שהם מזיקים לבריאות. בעקבות הרפורמה חברות המזון הורידו כמויות של חומרים מזיקים לבריאות מהמוצרים שלהם בכדי שלא יסומנו".  0 תגובות