מעבר לאתר המותאם

דוברות בית הנשיא: "סבב התייעצויות בהקדם"

איתי גדסי 1 Comment on דוברות בית הנשיא: "סבב התייעצויות בהקדם"

מדוברות בית הנשיא הגיבו לתוצאות המדגמים: "מול עיניו של הנשיא יעמוד הצורך לכונן ממשלה בישראל מהר ככל הניתן ולממש את רצון העם"

ריבלין ונתניהו
ריבלין ונתניהו צילום: נועם ריבקין פנטום, פלאש 90

מדוברות בית הנשיא נמסר הערב במענה לפניות העולות לאחר פרסום המדגמים:

נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין יכנס את הסיעות לסבב התייעצויות לאחר שיקבל את תמונת המצב המדויקת ביותר ובהקדם האפשרי. הנשיא יעשה זאת בתיאום מלא עם יו"ר ועדת הבחירות המרכזית ולאחר שישמע את עמדת הסיעות כולן וישקול את כלל השיקולים העומדים על הפרק.

מול עיניו של הנשיא יעמוד הצורך לכונן ממשלה בישראל מהר ככל הניתן ולממש את רצון העם, כפי שבא לידי ביטוי בתוצאות הבחירות, לצד הצורך להימנע מבחירות שלישיות. בהתאם, יטיל הנשיא את המנדט להרכבת הממשלה לאחר התייעצות ושיח עם נציגי הסיעות וראשי המפלגות הרלוונטיים.1 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
  1. 1

    מבקש לדעת אם הנשיא מטיל הרכבת ממשלה לאחר התייעצות עם גורמים שונים מעבר לראשי סיעות כגון היועץ המשפטי,מבקר המדינה ועוד אולי גורמי ממסד והאם מוציא כתב מינוי מנומק חשוף לציבור שלוקח בחשבון את כל מה שנאמר לו.