מעבר לאתר המותאם

האזינו הלשיחה הדרמטית בין דרעי למרן ראש הישיבה: "אני בוכה וצועק"

איתי גדסי 1 Comment on האזינו הלשיחה הדרמטית בין דרעי למרן ראש הישיבה: "אני בוכה וצועק"

הציבור נמצא בשאננות גדולה אל מול התגייסות השמאל: השר אריה דרעי בריאיון ארליך: "כרגע אין לימין 61 מנדטים להקמת ממשלה". דרעי בשיחה דרמטית עם מרן ראש הישיבה: "אני בוכה וצועק עושה כל מה שאני יכול אבל הציבור שאנן" | גפני חזר לחמ"ל המפלגתי: "אנחנו בשעת חירום, הנתונים שמגיעים אלינו מלמדים על שאננות גדולה בקרב מצביעי ג'"

0:07
28.01.20
קובי פינקלר No Comments on וועידת איגוד התאגידים העירוניים התכנסה תחת הכותרת מ'השראה למציאות'

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

יו״ר ש״ס השר דרעי לבצלאל קאהן ואריה ארליך וסיפר על השיחה הדרמטית והכואבת עם גדול הדור מרן ראש הישיבה: "סיימתי כרגע שיחה עם גדול הדור נשיא המועצת, הוא בכה בטלפון ולצערי לא הייתי איש בשורה עבורו. עדכנתי אותו על ההצבעה הגדולה באזורים של השמאל. אני לא מחפש להיות סתם דרמטי אבל אני יודע נתוני אמת! תאמינו לי שאני יודע – אין לגוש הימין 61".

עוד סיפר דרעי: "אני מקבל עדכונים על בחורי ישיבות רבים שלא הצביעו. איפה האחריות? מעירים לי שאני מכניס את הציבור לחרדה אבל מה לעשות? שאני לא יגיד את האמת? אני מפורק לגמרי ולא יושן כמה לילות. מול העיניים שלי נמצאים הנתונים ולצערינו בריכוזים החרדים אלפים רבים עוד לא הצביעו".

גם בגזרת דגל התורה המצב לא פשוט: יו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני עצר ברגעים אלו את הסיורים במטות המפלגה ברחבי הארץ ועושה את דרכו לחמ"ל במרכז השליטה בבית 'דגל' בבני ברק.

ח"כ גפני ביקש לזמן אליו את מנהלי המטות האיזוריים מכל הארץ, "אנחנו בשעת חירום, הנתונים שמגיעים אלינו מלמדים על שאננות גדולה בקרב מצביעי ג' – יש לנו שלוש שעות גורליות, שלא נהיה בוכים על העבר".1 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות