מעבר לאתר המותאם

אתה קורא לחרדים להצביע מח"ל? נתניהו: "לא; קורא רק למתלבטים"

קלמן טלר No Comments on אתה קורא לחרדים להצביע מח"ל? נתניהו: "לא; קורא רק למתלבטים"

נתניהו בראיון רגע לפני הבחירות מתייחס לאחוזי ההצבעה הנמוכים: "רוב העם אתנו אבל הוא נשאר בבית" • על קולות החרדים: "לא קורא לחרדים שמצביעים למפלגות חרדיות להצביע מחל" • וגם, מתייחס לראשונה טענות ימינה למובלעות יישובים ישראלים

23:01
27.01.20
דוד קליגר No Comments on המתמודד הפתיע בתשובה מהירה וסיפר על הנס שקרה לו • צפו

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

ראש הממשלה בנימין נתניהו שוחח עם בצלאל קאהן והרב משה בן לולו בתכנית "הפוך על הפוך" והתייחס לבחירות שיתקיימו מחר: "רוב העם אתנו, אבל הוא נשאר בבית. אם אנחנו לא נהיה המפלגה הגדולה, הרכבת הממשלה תוטל על גנץ ולפיד. בבאר שבע האחוזים נמוכים לעומת הוד השרון ויש עוד דוגמאות".

על הצבעה ל"עצמה יהודית", אמר נתניהו: "לצערי אני רואה שמחלקים קולות למפלגות שלא יעברו את אחוז החסימה".

על ממשלת גנץ אמר: "גנץ אמר אתמול שכדי שהאג'נדה של מרצ תתממש, הוא צריך להיות ראש ממשלה. הוא הולך להקים ממשלת שמאל. היום כבר התחיל לחלק תיקים".

כשהמראיין בצלאל קאהן תמה על קריאתו להצביע מחל בעוד שהמאזינים החרדיים מצביעים למפלגותיהם: "אני לא קורא. אני קורא רק למי שמתלבט, שיבוא להצביע מחל. אצלנו השאלה אם נהיה גדולים מגנץ ולפיד או לא. ימינה יעבור בוודאות ואפנה אליהם ראשונים. גנץ הולך להקים ממשלת מרצ. ליברמן שינה צד ועבר גוש וחבר אליו, הוא מעביר קולות ימין לשמאל".

נתניהו התייחס לטענות מ"ימינה" שהיישובים היהודיים ביו"ש יהיו מובלעות בשטח פלסטיני: "לא אנחנו נהיה באיים. הפלסטינים יהיו באיים".

האזינו לראיון המלא:0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>