מעבר לאתר המותאם

שר הדתות: "לקחתי על עצמי למסור נפש על המקוואות"

איתי גדסי No Comments on שר הדתות: "לקחתי על עצמי למסור נפש על המקוואות"

"החלטתי לעשות מסירות נפש על המקוואות" כך הצהיר היום השר לשירותי דת יצחק ועקנין במעמד חנוכת מקווה טהרה חדש במועצה המקומית אפרת

.
צילום: פלאש 90

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

בטקס מרגש שנערך היום אחר הצהריים במעמד השר לשירותי דת יצחק ועקנין, נחנך מקווה טהרה חדש בו הושקעו כמיליון שקלים. המקווה כולל לובי מפואר, ארבע חדרי התארגנות מתקדמים ובור טהרה. במהלך הסיור במקום התרגש השר ועקנין והביע סיפוק גדול מהמפרט הגבוה "מקוואות כאלה יגרמו לעוד ועוד נשים לשמור על טהרת המשפחה".

בהמשך סיפר "כשנכנסתי לתפקיד שוחחתי עם כל מיני אנשים, החשובים שבהם דיברו איתי על מצב המקוואות, לקחתי על עצמי לעשות מסירות נפש בנושא. אני מתחייב שהמצב השתפר בארץ כולה בשנים האחרונות. זה לא פוליטיקה, זה לא הבטחות ריקות אני נזהר בנושאים שנוגעים בקיום המצוות.

אעשה הכל כדי לסייע למועצה המקומית אפרת לבנות מקווה נוסף בשכונה החדשה" את הדברים אמר לאחר שראש המועצה רביבי שיתף את השר בצורך לבנות בהקדם מקווה נוסף בחלקה הצפוני של אפרת בה נבנו 1250 יחידות דיור בשלוש השנים האחרונות. השר גם שמע סקירה על בתי הכנסת והמניינים השונים והודה לרב שלמה ריסיקין על ההובלה הרוחנית של תושבי המועצה.

 0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>