מעבר לאתר המותאם

הרב בלוי: "גם מוצץ לילד לא קונים בחנות שפתוחה בשבת" • האזינו

דוד קליגר 1 Comment on הרב בלוי: "גם מוצץ לילד לא קונים בחנות שפתוחה בשבת" • האזינו

בעקבות יוזמה מבורכת של תושבי טבריה שוחח מנחם טוקר בתוכנית 'זמן אוויר' עם הרב מרדכי בלוי שציטט דברים חריפים מהרב זילברשטיין שליט"א, ויש גם אתגר נושא פרסים • האזינו

בעקבות ההסתה אותה מלבה ראש עיריית טבריה רון קובי, התאגדו אנשי טבריה כדי לרומם את קרנה של השבת ולקרוא לתושבים ולאלפי הנופשים בתקופה זו לקנות רק בחנויות הנושאות תעודה וממילא הן גם כאלה ששומרות שבת.

בתוכנית 'זמן אוויר' שוחח מנחם טוקר עם הרב מרדכי בלוי שסיפר כי המגמה תופסת תאוצה וכעת יש גם עידוד מיוחד מצד התושבים ומי שיתעד את עצמו נכנס רק לחנויות עם תעודה יכנס להגרלה ייחודית שתיערך בראש חודש אלול על אלף ש"ח.

הרב בלוי הוסיף כי מורו ורבו חבר מועצת גדולי התורה הרה"ג יצחק זילברשטיין שליט"א אומר כי אם יש חנות שכתוב עליה 24/7 אסור להיכנס אליה אפילו במחיר של פיקוח נפש, או גם אם למשל צריך לקנות מוצץ לילד בוכה.

הרב בלוי ציין כי הוא המום מכמות האנשים שרוצים לתרום לפעילות הזו, וטוקר הוסיף אתגר ואמר כי אם יהיה מישהו שייכנס לחנות מחללת שבת ויאמר להם 'אה, אתם מחללים שבת, אני אקנה בחנות אחרת' הוא יוסיף 500 ש"ח להגרלה.

את התיעוד ניתן לשלוח למספר הבא: 055-6685557.

האזינו:1 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

מיין תגובות
  1. 1

    אשריכם חבל על הזמן