מעבר לאתר המותאם

  פאה חדשה? אל תתפשרי על פחות מהטאפ טופ

  עפר גדנקן No Comments on פאה חדשה? אל תתפשרי על פחות מהטאפ טופ

  התחדשי בפאה חדשה וקבלי מתנה טאפ טופ לייס של תיליס בשווי חמשת אלפים ש"ח במתנה

  11:41
  28.06.22
  הרב ברק בן ניסן No Comments on מעלת התשובה מתוך 'אהבה' | אור החיים הקדוש

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  פאה חדשה זאת חלומה של כל אחת, בבוטיק הפאות היוקרתי תיליס שנפתח לאחרונה בבני ברק רוצים להגשים לך את החלום עם פאה הכי טבעית, הכי דקה וקלה על הראש – פאת החלומות.

  בתיליס תוכלי למצוא את הלהיטים החדש בעולם הפאות, הלייס והטופ לייס החידוש שהופך כל פאה לאיכותית וקלה יותר ללבישה, תהילה, יצרנית ופאנית מובילה בתחום הנגישה לכן את הפאות עם שיער המשי הרך, עם תפירה איכותית, וכאמור הלייס החלומי.

  "מרגע הזמנת הפאה, ועד שהפאה מוכנה מדובר בעבודה שאורכת בין חודש לחודש וחצי", תהילה ממליצה למי שרוצה להתחדש בפאה לכבוד החגים לבוא עכשיו להתרשם, להזמין ולהינות מהמבצע המטורף".

  לפאות תיליס תעודת אחריות נלווית כך שתדעי שיש לך אחריות לאורך זמן, בוטיק הפאות תיליס בבני ברק יוצא לכבוד החגים במבצע מיוחד הזמיני פאה אצל תיליס וקבלי את הטאפ טופ לייס במתנה.

  מדובר במוצר חדש בבלעדיות לבוטיק תיליס מדובר בפאת לייס שהחלק ההיקפי שלה הוא בעל עמידות וחוזק גבוהים בהרבה מזו של הלייס הרגילה מה שמבטיח עמידות של הפאה לאורך זמן ועל כך גם ניתנת אחריות. אז אם את מאורסת או מעוניינת לרכוש פאת לייס חדשה יש לך עכשיו דאגה אחת פחות Tilli's פאות.  0 תגובות