מעבר לאתר המותאם

לאחר הפגישה המתוחה בין נתניהו לסמוטריץ': שר התחבורה לא יפוטר

איתי גדסי No Comments on לאחר הפגישה המתוחה בין נתניהו לסמוטריץ': שר התחבורה לא יפוטר

לאחר ההאשמות הקשות כנגד ראש הממשלה, שר התחבורה לא יפוטר ויבהיר את דבריו הערב בהשקת רשימת הימין, 'ימינה' | יו"ר הרשימה איילת שקד צפויה לנאום בפתיחת השקת המפלגה שם תיחשף סיסמת הבחירות "ישראל רוצה ימינה"

.
צילום: פלאש 90

פגישת ראש הממשלה ושר התחבורה הסתיימה לפני זמן קצר. משני הצדדים לא יצאו הודעות על דבר הפגישה. סמוטירץ' ימשיך לכהן כשר התחבורה וכחבר הקבינט המדיני-ביטחוני. שר התחבורה צפוי להבהיר את דבריו כנגד ראש הממשלה הערב (שני) באירוע השקת הקמפיין של המפלגה.

בתוך כך, נראה כאילו סמוטירץ' כיוון את ההתנגשות מול נתניהו בתיאום מופלא לקראת השקת קמפיין המפלגה. הערב ישיקו ראשי מפלגת 'ימינה' את קמפיין הבחירות של המפלגה במעמד יו"ר הרשימה, איילת שקד, שר התחבורה בצלאל סמוטריץ׳, שר החינוך הרב רפי פרץ, מועמדי המפלגה ומאות פעילים.

באירוע, שייערך במלון כפר המכביה, יושק שמה החדש של המפלגה ('ימינה') ותיחשף סיסמת הבחירות – "ישראל רוצה ימינה". בנוסף, תשיק המפלגה את הלוגו הרשמי, בצבעי כחול, לבן, ירוק וכתום, אשר ילווה אותה בפרסומים הרשמיים. אותיות הרשימה יישארו טב.

בשבועות האחרונים, התלבטו ראשי המפלגה בין מספר שמות לרשימה ובהם 'ימינה' ו׳הימין של ישראל׳. לבסוף, נבחר השם 'ימינה' אשר מבטא את היעד הברור אליו רוצים חברי הרשימה להוביל את עשיית הממשלה והכנסת. ימינה – בכלכלה, בהתיישבות, במשפט, בביטחון. במפלגה מסבירים "ימינה זה מה שהציבור רוצה רוצה אבל לא מקבל מידי בחירות, אנחנו הולכים למשוך את הגה הספינה לכיוון הזה".0 תגובות

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>